N H L 95 yazdan kalan fotoları

Ynt: N H L 95 yazdan kalan fotoları

İki romörk toplam kaç ton geliyor baya yüksek romörklar güzel fotolar paylaşım için tşk.
yorumlar için teşekkürler
bir römorkun havucu yıkanmış şekilde 5 ton topraklı ağirlığı römorkla birlikte 8 9 ton gelir bu tarlalarda fazla toprak bulaşmiyor bizim tabirimizle boz toprak
eğer kırmızı toprak veya çumra tarlasından sökülmüş olsa tek ilaveli araba 10 11 ton gelir
geçen yıl arkadaşin biri tartımış 11 ton dan fazla gelmiş tek römork çumra tarlasının
bu arabada 3 ton havuç 6 ton toprak 2 ton da römork geliyor

ramazanpullu link=topic=13546.msg131869#msg131869 date=1231532526' Alıntı:
yorumlar için teşekkürler
bir römorkun havucu yıkanmış şekilde 5 ton topraklı ağirlığı römorkla birlikte 8 9 ton gelir bu tarlalarda fazla toprak bulaşmiyor bizim tabirimizle boz toprak
eğer kırmızı toprak veya çumra tarlasından sökülmüş olsa tek ilaveli araba 10 11 ton gelir
geçen yıl arkadaşin biri tartımış 11 ton dan fazla gelmiş tek römork çumra tarlasının
bu arabada 3 ton havuç 6 ton toprak 2 ton da römork geliyor
öyleyse havuçtan çok toprak taşıyorsunuz tarlada toprak kalmaz.Bilgiler için tşk.

belki inanmıyacaksınız ama bügün iki romork havucla zor dörtledim 8066 arabalaeda sanki külle dolu bide yollar kabarmış salı vermiyor motoru bu arada ramazan abi sizin evin önünden gecerken 7056 tının icindeki senmiydin bende 8066 la gecmiştim

belki inanmıyacaksınız ama bügün iki romork havucla zor dörtledim 8066 arabalaeda sanki külle dolu bide yollar kabarmış salı vermiyor motoru bu arada ramazan abi sizin evin önünden gecerken 7056 tının icindeki senmiydin bende 8066 la gecmiştim
okan ben tarladayım söküm yapıyorum hem işçinin başindayım 70 56 ya kardeşim biniyor

abi sizin işle zor işler ama ben bayılıyorum yaaa hele tekkmotor cıkaramayıpda önüne bidaha baglıyosun daha olmuyor bi motor daha bana göre acayip tatlı zevk veren bi durum

abi sizin işle zor işler ama ben bayılıyorum yaaa hele tekkmotor cıkaramayıpda önüne bidaha baglıyosun daha olmuyor bi motor daha bana göre acayip tatlı zevk veren bi durum
evet okan zaten işin zevki orda o çamurda uğraşmak
bazı kişiler var çamurda iki römorku tarlada birliyor ondan sonra tek motor uğraşiyor çıkaracam diye yolda birlese bi sorun yok ben bunu gördüm geçen yıl
en akıllısı çamurda hiç uğraşmadan 2 motor varsa önüne takacan çıkaracan zaten batan römork uğraştıroyor haliyle

okan6445 link=topic=13546.msg133659#msg133659 date=1231708917' Alıntı:
acısı sonra çiftte çıkıyor ama :D

öyle durum da direk pulluk sokmayacaksın tarlaya dip kazan cekeceksin sonra biraz havalandıktan sonra süreceksin baak ozaman bişi olmuyo abi ben öyle yaptım dip kazan cektim mart gibi felan sürcem sence nasıl olmuşşş

okan6445 link=topic=13546.msg133944#msg133944 date=1231767679' Alıntı:
öyle durum da direk pulluk sokmayacaksın tarlaya dip kazan cekeceksin sonra biraz havalandıktan sonra süreceksin baak ozaman bişi olmuyo abi ben öyle yaptım dip kazan cektim mart gibi felan sürcem sence nasıl olmuşşş
ben tarla için dememiştim motor açısından