Lenovo'dan ince bir hepsi bir arada sistem.

Lenovo'dan tasarım harikası: Yeni hepsi bir arada PC IdeaCentre A600 göreni büyülüyor.

Levono ilk hepsi bir arada bilgisayarını duyurdu. IdeaCentre A600'ün, seçilen siyah renk, aksesuarları ve tasarımı ile kullanıcıları etkileyeceği kesin. Ama asıl önemlisi, sistem oldukça ince bir yapıya sahip.

Tabii ki tasarımın karın doyurmadığını hepimiz biliyoruz. Gelelim IdeaCentre A600'ün getirdiği avantajlara. Bir All-in-one bilgisayarda en çok kullandığımız kısım ekrandır. 21 inçlik Full HD ekran kullanıcıların tüm ihtiyacını karşılayacak düzeyde. 1920x1080 çözünürlüğe kadar destek veren ekran, 16:9 ölçüsüyle sinema keyfini de ekranınızda yaşamanızı sağlıyor. Bunun yanında dahili olarak gelen TV kartı ile dilerseniz bilgisayarınızı sadece televizyon olarak da kullanabilirsiniz. Aksesuarlar arasında gelen kumanda ile kanalları değiştirebilir, istediğiniz yayınları kumanda sayesinde kaydedebilirsiniz. Bunun dışında VOIP seti sayesinde internetten gelen telefon çağrılarını cevaplayabilir, görüşme yapabilirsiniz.

İşlemci olarak Core 2 Duo serisini kullanan bilgisayarda 1 GB ile 4 GB arasında DDR bellek seçenekleri sunuluyor. Sabit disk kapasitesi hakkında henüz kesin bir bigi verilmese de, 1 TB'a kadar yükseltilecebilecek bir sabit disk alanı konuşuluyor. Dileyenler Blu-ray okuyucuyu da IdeaCentre A600'e ekletebilecek.

Bununda dışında olması gereken her türlü ek özellik IdeaCentre A600'da bulunuyor. Yüksek hızlar sağlayabilecek Wi-fi bağlantısı, 6-in-1 kart okuyucu, USB ve Fire-wire portları yan panelde kullanıcıların rahatça erişebileceği yerlere yerleştirilmiş.(ALINTI)