Çiftçilere ''Kısa Mesajla'' Bilgi Aktarımı SİVAS İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜ

Çiftçilere ' ' Kısa Mesajla ' ' Bilgi Aktarımı

Sivas İl Tarım Müdürlüğü, Başlattığı Uygulamayla Çiftçileri, Cep Telefonu Aracılığıyla Gönderilen Kısa Mesajlarla Çeşitli Tarımsal Konularda Bilgilendiriyor. Özellikle bakanlıklarının temel misyonunun çiftçi eğitim ve yayım çalışmaları olduğunu ifade eden il tarım müdürü Mehmet Kaya, “ Bilginin aktarımı tabii ki çok önemli. Bilgi çağında yaşıyoruz. Tarımın da mevcut tekniklere ve günümüz şartlarına uygun şekilde yapılabilmesi tamamıyla bilginin aktarılmasına bağlıdır ' ' diye konuştu.

Bilginin aktarımının çeşitli yöntemleri ve yolları olduğunu anlatan Kaya, kendilerinin yaptıkları bilgi aktarımı modelleri içerisinde en önemlisinin birebir çiftçileri yerinde ziyaret ederek onlara bilgi aktarımını gerçekleştirmek olduğunu belirtti. Yeni çalışmaların insanlara aktarımının belli oranlarda sıkıntılar da oluşturabildiğini vurgulayan Kaya, bunu aşmanın daha değişik yollarını denemeye çalıştıklarını söyledi.

Ynt: Çiftçilere ''Kısa Mesajla'' Bilgi Aktarımı SİVAS İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜ

konyaligencciftci link=topic=13823.msg152718#msg152718 date=1234203007' Alıntı:
Bu uygulamanın aysından Konya ' da da war..Babamın tlfna geliyor......
Sivas tarım il müdürlüğünün sitesine baktımda nasıl yapılıyor göremedim siz nasıl yaptırdınız :)

Ynt: Çiftçilere ''Kısa Mesajla'' Bilgi Aktarımı SİVAS İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜ

kangalli_84 link=topic=13823.msg152720#msg152720 date=1234203068' Alıntı:
Sivas tarım il müdürlüğünün sitesine baktımda nasıl yapılıyor göremedim siz nasıl yaptırdınız :)
Walla bende nasl olduğunu bilmiyorum bi sorarım babama nerden weya nasıl yaptırdığını........