Küçük ve orta ölçekli işletmeleri hedef alan DR-3010C kullanıcıların, çeşitli formatlara sahip ofis dosyalarını kolayca yakalayıp dosyalamalarına ve paylaşmalarına olanak sağlıyor.

Kullanıcılar, gelişmiş araç menüsü aracılığıyla, dokuz ayrı görevi önceden programlayabiliyorlar. E-postaya, yazıcıya tarama veya aranabilir PDF dosyasına dönüştürme gibi gündelik görevler tek dokunuşta gerçekleştirilebiliyor ve böylece zamandan tasarruf edilirken çalışanların verimliliği de artırılıyor.

Sağlam ve güvenilir DR-3010C, günde 3.000 taramaya kadar önerilen günlük iş hacmiyle, ağır iş yüklerinin altından kolaylıkla kalkıyor. Metin yönü tanıma, otomatik boyutlandırma, eğrilik düzeltme ve ayrıca yakalanan dosya boyutunu azaltılabilen otomatik renk tanıma gibi gelişmiş işleme özellikleriyle iş dokümanlarının daha hızlı taranıp işlenmesine olanak sağlayarak daha fazla verimlilik de sunuyor. DR-3010C aynı zamanda, kullanıcıların tarama ve dosyalama yapıp, taranmış belgelerini yönetmelerine olanak sağlayan CapturePerfect, OmniPage, PaperPort ve Adobe Acrobat Standard gibi yazılımları içeren kapsamlı bir yazılım demetiyle birlikte satılıyor.

Canon Avrupa Yeni İş Çözümleri Pazarlama Direktörü Sean Suematsu, “Canon tarayıcı piyasasında güçlü bir geçmişe sahip ve bu mirasa dayanarak daha da güçlenip gelişmeye kendini adamış durumda. DR-3010C’nin Canon imageFORMULA ürün grubuna eklenmesi de Canon’un hem bu taahhüdünü hem de tüm ticari ihtiyaçlara cevap verecek geniş bir tarayıcı portföyü sunmaya adanmışlığını vurgulamaktadır. InfoSource’un tahminlerine göre yüksek hızlı doküman tarama pazarının 2012’ye kadar yüzde 10’dan fazla büyüme göstereceğini dikkate alırsak, Canon bu talebi karşılamaya çoktan hazır” şeklinde konuştu

(Alıntı)