fendt dansı

: : fendt dansı

|>>TMS_HST<<| link=topic=1629.msg14769#msg14769 date=1204813352' Alıntı:
BRAVO KARDEŞİM ÇOK GÜZEL PAYLAŞIM EMEKLERİEN SAĞLIK ORASININ NERESİ OLDUĞU HAKKINDA BİR BİLGİSİ OLAN VARSA YAZSIN ORASI NE ÖLE YA FENDT DÜNYASI GİBİ AYNI...
BU BİR FENDT SHOW ' DUR.YURTDIŞINDA ÇEKİLMİŞTİR.ALINTIYI PEK SEVMİYORUM AMA BUDA BENDEN OLSUN.....
http://www.youtube.com/watch?v=sXdf4aEHFR8&mode=related&search=

: fendt dansı

GÜZEL VİDEO PAYLAŞIM İÇİN SAOL FENDTİN ÖNLER ŞAHLANMIŞ GİDİYO CASE CVX SERİSİNİN BÖLEBİ RECORU WAR AMA KAÇ KM GİDİYOR BİLMİYORUM CVX 195 ARKASINDA İSE JX70 VEYA ONUN AYARINDA Bİ MOTOR WAR AYFALTTA KOPTURUP GİDİYOR CVX SERİSİDE VARİO ŞANZIMAN KULLANIYORLAR
VİDEONUN ORTALARINDA FENDT 900 VARİO TEK ÇEKERDE ÖNÜNDE 300 VARİO WAR 300 ÜN ÖNÜNDE ARKASINDA AĞIRLIK TAKILI 900 VARİOYU ÇEKEMİYOR 900 VARİO GERİ GERİ ÇEKİYOR VİDEOYU İZLEYİN NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARSINIZ :D
2. VİDEODA FENDT KAÇ KM HIZLA BİÇİYOR ACABA BAYA HIZLI BİÇTİ :D

fendt in kaç km hızla biçim yaptığından , bence daha önemlisi fendt 900 serisinde standart olan , operatör kullanım elamanlarının basit bir hareketle geriye döndürebilmesi ( dr, koltuk, joistilk, hid. vs ) . operatörün normal traktör gibi kullanmasını sağlar. başka bir tarım traktörü varsa , bende öğrenmek istiyorum . saygılar...

POYRAZLI SALİH link=topic=1629.msg15139#msg15139 date=1204901764' Alıntı:
GÜZEL VİDEO PAYLAŞIM İÇİN SAOL FENDTİN ÖNLER ŞAHLANMIŞ GİDİYO CASE CVX SERİSİNİN BÖLEBİ RECORU WAR AMA KAÇ KM GİDİYOR BİLMİYORUM CVX 195 ARKASINDA İSE JX70 VEYA ONUN AYARINDA Bİ MOTOR WAR AYFALTTA KOPTURUP GİDİYOR CVX SERİSİDE VARİO ŞANZIMAN KULLANIYORLAR
VİDEONUN ORTALARINDA FENDT 900 VARİO TEK ÇEKERDE ÖNÜNDE 300 VARİO WAR 300 ÜN ÖNÜNDE ARKASINDA AĞIRLIK TAKILI 900 VARİOYU ÇEKEMİYOR 900 VARİO GERİ GERİ ÇEKİYOR VİDEOYU İZLEYİN NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARSINIZ :D
SALİH ARKADAŞIM: BU TRAKTÖR 1900 MOTOR DEVRİNDE 66 K.M.HIZ YAPABİLİYOR.VE AYNI ŞEKİLDE GERİİSTİKAMETE SAADECE BİR DÜĞME İLE YÖN DEĞİŞTİRİYOR...FREN VE DEBRİYAJ KULLANILMIYORR.GERİYE GİDEBİLECEĞİ HIZI 40 K.M.DİR VAR HESABINI SEN YAP
MİLLET BU HIZLA İLERİ GİDEMİYORR....

atilla link=topic=1629.msg15182#msg15182 date=1204911914' Alıntı:
fendt in kaç km hızla biçim yaptığından , bence daha önemlisi fendt 900 serisinde standart olan , operatör kullanım elamanlarının basit bir hareketle geriye döndürebilmesi ( dr, koltuk, joistilk, hid. vs ) . operatörün normal traktör gibi kullanmasını sağlar. başka bir tarım traktörü varsa , bende öğrenmek istiyorum . saygılar...

CASE-İH CVX, NEW HOLLAND TVT VE VALTRA T SERİSİNDE İSTEĞE BAĞLI OLARAK SATIŞI YAPILAN ÇİFT DİREKSİYONLU TRAKTÖRLER ÜRETİYORLAR
KOLTUĞUN ARKASINDA BİR DİREKSİYON VE PEDALLAR BULUNAKTA VİTESLERİN BULUNDUĞU JOİSTİC İSE KOLTUĞA SABİTLENMİŞ OLUP KOLTUKLA BERABER ARKA TARAFA DÖNMEKTEDİR

BU FENDTLERDEKİ GİBİ DİREKSİYON VE DİĞER KONSOLLARIN ARKA TARAFA DÖNME SİSTEMİNİ HİÇ BİR TRAKTÖRDE GÖRMEDİM

SON DAKİKA HABERLERİNİ SUNUYORUM: AZ ÖNCE KARDEŞİM ANKARADAN GELDİ KUTLUCANLAR FENDT 936 GETİRMİŞ VATANA MİLLETE HAYIRLI UĞURLU OLSUN DETAYLARI AZ SONRA ÖĞRENCEM :D

bir traktöre bir dreksiyon yeter. gelecek yıllarda , böyle giderse ileri teknoloji traktörlerde direksiyon olurmu ? benim beklentim var!

POYRAZLI SALİH link=topic=1629.msg15196#msg15196 date=1204913987' Alıntı:
atilla link=topic=1629.msg15182#msg15182 date=1204911914' Alıntı:

CASE-İH CVX, NEW HOLLAND TVT VE VALTRA T SERİSİNDE İSTEĞE BAĞLI OLARAK SATIŞI YAPILAN ÇİFT DİREKSİYONLU TRAKTÖRLER ÜRETİYORLAR
KOLTUĞUN ARKASINDA BİR DİREKSİYON VE PEDALLAR BULUNAKTA VİTESLERİN BULUNDUĞU JOİSTİC İSE KOLTUĞA SABİTLENMİŞ OLUP KOLTUKLA BERABER ARKA TARAFA DÖNMEKTEDİR

BU FENDTLERDEKİ GİBİ DİREKSİYON VE DİĞER KONSOLLARIN ARKA TARAFA DÖNME SİSTEMİNİ HİÇ BİR TRAKTÖRDE GÖRMEDİM

SON DAKİKA HABERLERİNİ SUNUYORUM: AZ ÖNCE KARDEŞİM ANKARADAN GELDİ KUTLUCANLAR FENDT 936 GETİRMİŞ VATANA MİLLETE HAYIRLI UĞURLU OLSUN DETAYLARI AZ SONRA ÖĞRENCEM :D
POYRAZLI BANA SOR SON HABERLERİ...
O TRAKTÖR SATILDII.KONYA FUARINDAN SONRA KONYA ' NIN BİR İLÇESİNE TESLİM EDİLECEK.NERESİ OLDUĞUNU VE KİM OLDUĞUNUDA BİLİYORUM AMA ŞİMDİLİK SIRDIR.FUARDA ÖĞRENEBİLİRSİNİZ...
AYRICA BİDE 936 VARR AMA O KONUDA BİŞEY DEMİYECEM ŞİMDİLİK.HEMDE SEKİZ TEKER..BİRAZ SABIRR..GELEN 924...
SELAMLAR

Ynt: fendt dansı

POYRAZLI SALİH link=topic=1629.msg15139#msg15139 date=1204901764' Alıntı:

ARKADAŞLAR ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' CVX SERİSİDE VARİO ŞANZIMAN KULLANIYORLAR ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '

BEN FENDT İN CVX SERİSİNE varıo şanzımanı verdiğini duymadım varıo şanzıman FENDT patentli olup tüm telif haklarıda saklı tutulmaktadır

(fendt teki kendine özgü vario transmisyonu , başka bir traktörde , teknik resim ve belgelerle göstereni şimdiden tebrik ediyorum . saygı duyarım..)

Ynt: fendt dansı

' ' Vario Şanzıman ' ' tüm haklarıyla FENDT ' e aittir. Eğer ki bu CASE CVX serisinde vario şanzıman kullanıyorsa resim ve belgeleriyle kanıtlayanı bende tebrik etmek isterim.
Saygılarımla