Photoshop satın alan bedava eğitim fırsatı.

Yeni yıla müthiş kampanya ile merhaba: Photoshop CS4 alana üç günlük bedava eğitim fırsatı.

Creative Suite 4 ' ün en özel ürünlerinden Photoshop kullanıcılarına müjde. Adobe ' nin Türkiye distribütörü Medyasoft, başlattığı kampanya ile Photoshop CS4 ürününü kredi kartına 12 taksit avantajı ile sunuyor. Ayrıca kullanıcılara üç günlük ücretsiz Photoshop eğitimi de veriliyor.

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft, dağıtımını yaptığı Adobe Creative Suite 4 ' ün en özel ürünlerinden biri olan Photoshop ' ta kampanya başlattı. Profesyonel standartlarda etkili görüntü oluşturulmasını sağlayan ve Adobe ' nin ' ' iş akışında devrim yaratacak en büyük yazılım paketi ' ' olarak tanıttığı Adobe Creative Suite 4 ürünü Photoshop, kullanıcılara taksitle ulaşacak. Photoshop CS4 ' e ayda 149 TL+KDV ' ye 12 taksit avantajı ile ulaşacak kullanıcılara, 65 TL değerinde Photoshop CS4 kitabı ve ayrıca 975 TL değerinde üç günlük Photoshop CS4 eğitimi de dünyanın en büyük bağımsız bilgisayar eğitim merkezi New Horizons ' ın Türkiye temsilcisi olan Medyasoft tarafından Adobe sertifikalı eğitmenler ile ücretsiz olarak sağlanacak.

Photoshop CS4 ' ün yeni özellikleri

Photoshop CS4 ' te öne çıkan en yeni özellikler:

İçerik Bilinçli Ölçekleme
Photoshop CS4, yeni ve devrimci içerik bilinçli ölçekleme özelliği sayesinde, yeniden boyutlandırılan görüntünün yeni boyutlarına uyum sağlarken önemli alanları akıllıca koruyarak, otomatikman yeniden oluşmasını sağlıyor.

Daha düzgün kaydırma, yakınlaştırma ve akıcı tuval yönü
Tek tek pikselleri yakınlaştırırken netliği koruyan Photoshop CS4, yeni Piksel Izgara ' yla en yüksek büyütmede kolay bir şekilde düzenliyor. Herhangi bir açıda görünümde deformasyon olmadan tuvali düzgün döndürmek için devrimci yeni 'görünümü döndür' aracına sahip.

Ayarlamalar paneli
Photoshop CS4 görüntüye ait renk ve tona zarar vermeden ayarlamak ve geliştirmek için gerek duyulan her araca kolayca erişerek görüntü ayarlamayı basitleştiriyor. Görüntüdeki kontroller ve çok sayıda hazır ayarlar da bu yeni canlı ve dinamik ayarlamalar panelinde bulunuyor.

Maskeler paneli
Bu panel düzenlenebilir piksel ve vektör tabanlı maskların oluşturulmasında, maske yoğunluğunu ve geçiş yumuşatmasını ayarlamada, bitişik olmayan nesneleri kolayca seçmede ve benzer pek çok eylemde gereken araçları sunuyor.

(Alıntı)