Bu Ne Saygısızlık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kız-*sw Arkadaşlar siteye ve sitedekilere çok büyük saygım var.Bazı arkadaşlar hiç saygı göstermiyolar ve göstermedikleri gibi dalga geçiyorlar galiba. silentgo Arkadaşımızın yaptığını hiç iyi bir şekilde karşılamıyorum.Yamalar bölümünün her tarafına bu yazıyı yazıyor :

silentgo link=topic=8538.msg135517#msg135517 date=1231968512' Alıntı:
Güzel paylaşım teşekkürler...

Kardeş neden böyle yapıyorsunuz yhaa.Biz de öyle yapalım bilgisayarımızın bir köşesine not defteri açalım içerisine ' Güzel paylaşım teşekkürler...' yazalım ve sitedeki paylaşımlara bunu kopyalayıp yapıştıralım.Sadece mesaj sayını arttırmak için bunu yapma çok bencilce ve gereksiz birşey !

Ynt: Bu Ne Saygısızlık !

hızlı gonzales sana katılıyorum...artık bıktık..bi bakıorum adam 10-15 mesaj hep aynı..ayıp yaaa insan fazla mesaj yazmak uğruna böyle şey yapar mı..adminlerin bu konuda hakkında birşeyler yapması düşüncesindeyim...

kral39 link=topic=14589.msg136613#msg136613 date=1232132019' Alıntı:
hızlı gonzales sana katılıyorum...artık bıktık..bi bakıorum adam 10-15 mesaj hep aynı..ayıp yaaa insan fazla mesaj yazmak uğruna böyle şey yapar mı..adminlerin bu konuda hakkında birşeyler yapması düşüncesindeyim...

Evt kardeş haksızlık diyebiliriz bu duruma o yüzden haklarında neyse o olsun.

Ne alakası var saygısızlıkla mesajımı coğaltmak istesem konuya bile göz atmam direk yazar geçerim.Yamanın ne tarafına durmadan mesaj atmısım onuda görmek istiyorum.Ayrıca siteye saygım olmasa neden üye oluyum.Benim öyle bi amacım yoktu ama yeteri kadar büyütmüssünüz.

delicocuk link=topic=14589.msg137502#msg137502 date=1232289871' Alıntı:
ama hep aynısını yazmıssın güzel paylasım tessekkürler
Ne gıbı bısey yazıyım?Kısaca güzel paylasım.Eğer bildiğim veya ilgimi çeken birsey varsa ona görede yorum yapıyorum.

silentgo link=topic=14589.msg137443#msg137443 date=1232280883' Alıntı:
Ne alakası var saygısızlıkla mesajımı coğaltmak istesem konuya bile göz atmam direk yazar geçerim.Yamanın ne tarafına durmadan mesaj atmısım onuda görmek istiyorum.Ayrıca siteye saygım olmasa neden üye oluyum.Benim öyle bi amacım yoktu ama yeteri kadar büyütmüssünüz.

Kardeş tabiki de saygın yok saygın olsa bakmassın.Bir şey daha senin bu siteye üye olma sebebin : Sadece yamalardan vs. faydalanabilmek.Ama bari belli etme be kardeşimm !

hizli-gonzales link=topic=14589.msg137541#msg137541 date=1232292636' Alıntı:
Kardeş tabiki de saygın yok saygın olsa bakmassın.Bir şey daha senin bu siteye üye olma sebebin : Sadece yamalardan vs. faydalanabilmek.Ama bari belli etme be kardeşimm !
Yamalardan felanda faydalandığım yok!Çünkü ST veya LS gıbı oyunları oynamıyorum artık.Traktörlere ve çiftciliğe merakım olduğu için bu forumdayım!

arkadaşın fazla üstüne gittiğinizi düşünüyorum nedenini belirtmiş zaten kendi adıma bi mahsuru yok fakat biraz daha aynı msj dan yazmayı azaltırsa sorun hallolucak diye düşünüyorum :)

umut link=topic=14589.msg137564#msg137564 date=1232294459' Alıntı:
arkadaşın fazla üstüne gittiğinizi düşünüyorum nedenini belirtmiş zaten kendi adıma bi mahsuru yok fakat biraz daha aynı msj dan yazmayı azaltırsa sorun hallolucak diye düşünüyorum :)
Evet katılıyorum :)

Bence tamamen kendi düşüncesiniz yazsın.Çok saçma ve gereksiz bir yazı bu.' Güzel paylaşım teşekkürler ... ' belki paylaşım değil o zaman da ya koyar rezil olur yada hiç koymaz AMA BENİM PAYLAŞIMIMA BBARİ KOYMASIN !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...