servet

Ynt: servet

KARDEŞİM BİZ 4 ADET ALDIK.BİRİNİ SATTIK YERİNE LÜKS ALDIK.3KARDEŞİZ.ÇOK ARAŞTIRDIK TAKİP ETTİK VE SONUNDA ALDIK.3 YILINA GİRİYOR KULLANALI.TRAKTÖR OLARAK YAKIT OLARAK GÜÇ OLARAK ALANI ŞAŞIRTIYOR.KİMSE İNANMIYOR.TRAKTÖR KONUSUNDA ÇOK TECRÜBELİYM VE TECRÜBELİYİZ.ZOR BİR TOPRAK DA ÇOK YAMAÇ VE DİK BİR YERDE 1,2 LİTREYİ GEÇMEZ.KULLANMA ŞARTLARINA UYARSAN DOGRU VİTES VE EKİPMANLARI KULLANIRSAN EGİMİ OLMAYAN AZ EGİMLİ ARAZİDE 1 LİTRE VE ALTINA DÜŞÜYOR.BEN VE BİZ KULLANIYORUZ. ÇOK DA MEMNUNUZ.DENE AL.BAYİLERDE BULURSUN YAKINLARINDA VE KOMŞULARIN DA VARSA DENE O GÖSTERİLEN VİDE OLAR GERÇEK.KİMSE İNANMIYOR R BENİM TRAKTÖRDE KÖYLERDE BAZEN GÖSTERİYE GİDİYOR.İNANMIYORLAR AL OZAMAN DİYOYORUM.UZEL 288G 4X4 LE 4 LÜ 14 NUMARA PULLUKLA DİK BİR YAMAÇ DA HAZİRAN 2008 DE İDDA ETTİK GÜZEL KALABALIK VARDI ÇEVRE KÖYLERDEN GELENLER İNDİK TRAKTÖRLERDEN 1500 DEVİRDE UZEL 20 ADIM GİTTİ ERKUNT SERVET 4X4 LÜKS BAŞAVARDI.OLMADI ÜZERİNE SAHİBİİ BİNDİ NE YAPTIYSA OLMADI.BENİM DE 288G TEK ÇEKERİM VAR.YARISI BENİM ORTAK.GÜZEL BİR TRAKTÖR ERKUNT.ŞUAN MİLLET ALIŞKANLIKLARINDAN VAZ GEÇEMİYOR.YAKINDA GÖRECEKSİNİZ.BİZİM ORADA KIRIKKALE VE KIRŞEHİRDE ÇOK GÜZEL SATIŞ YAPTILAR.ÇOK VAR KULLANAN.TEK ŞİKAYET KONFORR BAŞKA SORUN YOK.

köylü kardeşim haklı bende kırşehirliyim bizde ilk zamanlarda uzak durduk sizlergibi bunda karar klıdık uzun zamandır fanatik mf ci idik erkunt servet harika görenler innamıyoruzakdan kulakdan duymalarla yorum yapmayın trımın içindeyseniz bi bakın görün traktötü çok memnunuz saygılar

erkunt güzel traktör kullanmadım ama kullananlar ve videolarda izlediğim kadarıyla yakıtının az çekişinin de iyi olduğunu öğrendim şuan traktör alacak olsam erkunt alırdım.Paylaşım için tşk.