Ceylanpınar TİGEM'deki Ünlü Pulluklar ve NH 7040' lar....!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaşlar bu resimleri sizlerle paylaşmak istedim. Ceylanpınar TİGEM işletmesindeki NH 7040' ları ve ünlü pullukları bu resimlerde göreceksiniz. Bilmem daha önce paylaşıldımı....
Resimler Ünlü Ziraat' tan...
DSC03741.JPG

DSC03744.JPG

DSC03745.JPG

DSC03779.JPG

DSC03788.JPG

DSC03790.JPG

DSC03791.JPG

DSC03799.JPG

DSC03801.JPG

DSC03804.JPG

DSC03807.JPG

SON

Ynt: Ceylanpınar TİGEM'deki Ünlü Pulluklar ve NH 7040' lar....!!

İşte sahalarda görmek istediğimiz türden hareketler bunlar. Alipaşalı patlatmışsın yine bomba gibi resimleri. Helalin var.

gerçekten, harika ünlü pulluk sürekli gelişme imajı içinde. firma olarak kendilerini kutluyorum, alk-*s
ayriyet,ten harika fotoraf,ları koyan kardeşime, çok teşekkür ediyorum, anlş-*s
bütün çift,ci ve biçerci dost,larıma selamlar *098*-

Güzel paylaşım Erkan...Traktörde olmasada ekipmanda bence yerli üretimi kullanmaları çok çok iyi olmuş...

mükemmel ötesi fotolar,paylaşım için tşk ler erkan...claaslar dominatör mü medion mu seçemedim fikrin var mı?

nt@hmet link=topic=14706.msg137031#msg137031 date=1232204648' Alıntı:
mükemmel ötesi fotolar,paylaşım için tşk ler erkan...claaslar dominatör mü medion mu seçemedim fikrin var mı?

Bunlar eski Dominator ' lerden muhtamelen 88 serisi oluyor. Medion ' lar 2001 ' de piyasaya sunuldu.

abi ceylanpınar düç 900 bin dönüm arazidir.
o gördüğünüz claas lardan belki 100 den fazla var ve hepsi çürümeye terkedilmiş durumda geçen yıl burda biçim yaptım. çiftlikten geçmek zorunda kaldım surçtan ceylanpınara giderken. içim acıdı o canımmakinalrı o halde görünce. makina ufakbi arıza yapmış atmışlar garaja . şimdi ihaleyle sezonda biçerdöver kiralıyolar.ortalama 100 biçer kadar. biçer başınada 5 bin ila 6 bin dönüm yer düşüyo.

süper fotolar aga NH ' ler yakıor valla 9 tane T7040 saydım hpsindede 8 ' li pulluk var buda eders 72 ' li pulluk vay anam vay bi gitmede 20-30 yer dönüm sürer herhalde :D :D :D

kaanmaan link=topic=14706.msg137114#msg137114 date=1232216205' Alıntı:
abi ceylanpınar düç 900 bin dönüm arazidir.
o gördüğünüz claas lardan belki 100 den fazla var ve hepsi çürümeye terkedilmiş durumda geçen yıl burda biçim yaptım. çiftlikten geçmek zorunda kaldım surçtan ceylanpınara giderken. içim acıdı o canımmakinalrı o halde görünce. makina ufakbi arıza yapmış atmışlar garaja . şimdi ihaleyle sezonda biçerdöver kiralıyolar.ortalama 100 biçer kadar. biçer başınada 5 bin ila 6 bin dönüm yer düşüyo.
Dediğin gibi öncelikle orası bir devlet çiftliği! Adı üstünde işte çiftlik. Artı orası Sayın Bakanın memleketi sayılır. Böyle saçmalıklar normal karşılanmalı diye düşünüyorum.

Aslında o kadar yere alıcan 10 tane lexion 600.40 tane tc56 dan daha ucuza gelir.2 haftada dumanını attrırırlar oraların.Bak ne güzel jaguar 900 almışlar.Toprak TV de hasat ve harman programında gösteriyodu 56 ları.

güzel çalışma ama daha önce erdem arkadaşımız bu konuyu işlemişti ayrıca traktörler 7030

slm yaa resimler harika yaa ilk defa böyle resimler gördüm ellerinize sağlık çok hoş resimler valla bunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...