VALTRA A95 newholland tl 100 ü çekioo İŞTE BURDA!yl KOPACAK!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=fCJ1pnUQ00o&feature=related[/youtube]
İşte Çekiş anı
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=a_Ze7orsZ6M&feature=related[/youtube]
İşte Yine Aynı çekiş Görüntü 2
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=YmIiceHa2s4&feature=related[/youtube]
ve görüntü 3 ne çekio ama!

: VALTRA A95 newholland tl 100 ü çekioo İŞTE BURDA!yl KOPACAK!

ben bir valtra cıyım .. ama traktörleri bu şekilde çekştirmek çok sakıncalı .. yakışıksız bi şey bence ... sahibinin işini gören ona para kazandıran her makine iyidir.. şimdi objektif olarak videoya bakıyorumda nh nın tekerleri az eski sanki ... ama yinede yanlış buluyorumm .. her makinenin artısı eksisi var ...

ben valtra traktörlerinin nh traktörlerden daha iyi olduğunu gösterecek 100 lerce sebep var zaten ( benim fikrimdir ) çektirmeye gerek yok
.. çok yanlış ...

GÜZEL VİDEO PAYLAŞIM İÇİN SAOL
BU VİDEODA A95 İN ÇEKME NEDENLERİNDEN BİRİ TL Yİ KULLANAN ADAMIN HİÇ DİRENMEMESİ BİRDE TL Cİ DÜŞÜK VİTESTE GİDİYOR A95 YÜKSEK VİTESTE

BİR DİĞERİ VE EN ÖNEMLİSİ BANA KALIRSA BU ÇEKİŞME TAMAMEN VALTRA NIN REKLAMI AMACI İLE DÜZENLENMİŞ BİR OYUNDAN İBARET 2. VİDEODA DİKKAT EDERSENİZ TL A95 İ ÇEKİYORDU AMA HEMEN MOTORU DURDURDULAR DEMEKKİ TL A95 İ ÇEKEBİLİRMİŞ AMA BU VİDEO VALTRANIN REKLAMI OLDUĞU İÇİN HEMEN TL Yİ DURDURDULAR
VALTRA A SERİSİNİN TAM OLARAK KAÇ KG OLDUKLARINI BİLMİYORUM AMA BENİM BİLDİĞİM A SERİSİ BİRAZ HAFİF TL 100 İSE 5000 KG YANİ VALTRANIN ÇEKME OLASILIĞI 0
A95 İN ALT ÇEKİSİ TL100 E GÖRE BİRAZ YÜKSEKTEMİ YOKSA BANAMI ÖLE GELDİ

ya bırak allah askına ya bu vıdeoda aynı erkuntun tm120 ye kafa tutmasına yada tumosanın td95d yı cekmesıne benzemıs ben valtrayı ozelllıkle a serısını sevıom ama karsıdakı motorda tl100a boru deıl zatı 2cı vıdeoda herse ortada adam orda tla yı koysa valtrayı ıt surur gıbı suruyecek yınede guzel vıdeo
cekıstırmeylede motor bellı olmaz ama takmadanda mıllet susmaz

güzel videolar fakat bu güç denemesini tarlada denemenizi tavsite ederim. ben A85 ve L95i denedim A85eturan cengiz 14 inç L95e ünlü üçlü 14 taktık A85 L95in bayırda kuyruğuna bastı. artık bunun kararını sizler verin. pulluktanmı yoksa traktörlerin güçlerinin doğru yansıtılmamasımı?

ben bu a95 in sahibiyim bakın ben haymana oyaca kasabasındayım L95 td 95 ve tl100 newhollandcılara sesleniyom gelin takalım ben bunların hepsiyle denedim ve en agır olanı tl100 onuda sürükledim buyrun gelin tel no 05367742538 okiş

arkadaşlar by valtranın newhollandı çektiği video reklam ne değil sadece 2 çiftçini iddası sonucu olan bi olaydır tl100 daha ağır olmasına rağmen valtra a95 e hiç dayanamadı eğer warsa hala idda eden oayaca kasabası haymana ankara ya gelsin hodri meydann aly-*-s

halit_06 link=topic=1670.msg18780#msg18780 date=1206277826' Alıntı:
arkadaşlar by valtranın newhollandı çektiği video reklam ne değil sadece 2 çiftçini iddası sonucu olan bi olaydır tl100 daha ağır olmasına rağmen valtra a95 e hiç dayanamadı eğer warsa hala idda eden oayaca kasabası haymana ankara ya gelsin hodri meydann aly-*-s

SEN Bİ 2. VİDEOYU DİKKATLİCE İZLE NH VALTRAYI ÇEKİYORDU HEMEN DURDURUDLAR MOTORU

orda valtrayı kullana(halit kanky) nin ayağı debriyajdaydıı daha çekmemiştii hemm newhollandı biz durdurmadık newhollancılar durdurduu1kardeşş videoları en kısa zamanda size açıklayacam!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...