yamaları oyuna yükleyemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar sizlerden yamaları indirdikten sonra nasıl LS nasıl yükleyiP çalıştırıyorsunuz biraz yardımcı olurmusunuz ben yeni oldugum için sitede anlatılmış ama beceremedim biras yardım bekliyorum ne olur msn adresimi veriyim burdanda yardımcı olabilirsiniz ***************** ne olur yardımcı olun

Ynt: yamaları oyuna yükleyemiyorum

sitede anlatılanları harfiyen yaptıysanız olur bizde oradan öğrendik yani farklı bir olayı yok ayrıca sitede msn den destek yasak kuralları önce bir okursanız seviniriz.....

Yönetici arkadaşlara sesleniyorum : yeniden çok güzel ve açıklayıcı bir şekilde yama yapımı yapılabilir mi acaba ? Ben de ilk siteye üye olduğumda baktım orda açıklamış arkadaş teşekkürde ederim ama bilmeyen için gerçekten çok zor oluyo.Her hangi bir traktör üzerinde gösterilse daha güzel olur ! Bu konuyla ilgilenirseniz çok iyi olacak ve yeni üyeler artık bu soruları azaltcaklarından eminim )))

hizli-gonzales link=topic=14784.msg137675#msg137675 date=1232302905' Alıntı:
Yönetici arkadaşlara sesleniyorum : yeniden çok güzel ve açıklayıcı bir şekilde yama yapımı yapılabilir mi acaba ? Ben de ilk siteye üye olduğumda baktım orda açıklamış arkadaş teşekkürde ederim ama bilmeyen için gerçekten çok zor oluyo.Her hangi bir traktör üzerinde gösterilse daha güzel olur ! Bu konuyla ilgilenirseniz çok iyi olacak ve yeni üyeler artık bu soruları azaltcaklarından eminim )))
her yamanın klasör yolu farklıdır o sebeple bizim her yama için ayrıca anlatım yapmamız gerekmektedir...Şahsen bende yama yüklemeyi sitemizdeki konulardan öğrendim şimdi ilk başta
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,5325.0.html bu konuyu okuyup iyice anlayıp sonrasında da
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,5610.0.html bu konuyu da okuduğunuz zaman yapamanız çok zor
yani bu sitede yama yükleyen birçok kişi buradan öğrendi buna ben de dahil!!!

Arkadaşlar bizim için sorun değil bize bu bilgiler gökten inmedi anlatalım buda sorun değil ama her yamanın kuruluş şekli aynı olsa virgülüne kadar acıklıyalım ama her yama aynı değil birazda deneme yanılma yapalım sitede yeteri kadar bilgi var bu konuda lütfen biraz araştıralım!!!

mocıtu link=topic=14784.msg137866#msg137866 date=1232313579' Alıntı:
Arkadaşlar bizim için sorun değil bize bu bilgiler gökten inmedi anlatalım buda sorun değil ama her yamanın kuruluş şekli aynı olsa virgülüne kadar acıklıyalım ama her yama aynı değil birazda deneme yanılma yapalım sitede yeteri kadar bilgi var bu konuda lütfen biraz araştıralım!!!
zaten işin mantığını anladınız mı iş biter  bu verilen anlatımları iyi inceleyip birde kurmak istediğiniz yamanın readme dosyasını iyi anlarsanız yama yapmanın o kadarda zor olmadığını göreceksiniz

ŞEVKET_50 link=topic=14784.msg139264#msg139264 date=1232451263' Alıntı:
GERÇEKTEN MUSTAFANIN GÖSTERDİGİ YOLU ÇOK AMAM ÇOK DENİDİM OLMUYOR WARSA RESİMLİ ANALTIM
her yamanın yüklenme şekli farklıdır ben şimdi atıyorum lexion yamasını resimli anlatıcam sen yarın öbürgün fiat yaması yüklemeye çalışçaksın bakıcaksın ki dosyalar farklı isimde farklı yerlerde farklı klasörlere yapılıyor o zaman yine mi resimli anlatım yapıcaz???????
ayrıca sitemizde büyük harflerle yazmak yasaktır.......

merak etme deniz abi onu ögrendikten sonra başkasının i istemem sen kafanı yorma sen üstüne düşeni yap ögreten ögretir

Bu konu kavgayla sonuçlanacak gibi görünüyo biraz sakin olalım arkadaşlar.Kardeş ben de çok zorlandım yama yapmada 1 ay sitede yama yapamıyorum dedim.Anlatılan linki verdiler ben de senin gibi anlamadım.Sonra bir arkadaş sağolsun özelden msj attı ve bana msn sini verdi orda anlattı bana yamayı.Şuan çok iyi yama yapıyorum.Olmassa sen bana özelden msj at !

özel mesaj ile destek yasak...
ŞEVKET_50 link=topic=14784.msg139637#msg139637 date=1232476518' Alıntı:
merak etme deniz abi onu ögrendikten sonra başkasının i istemem sen kafanı yorma sen üstüne düşeni yap ögreten ögretir
senden daha yüksek rütbesi olan bir kişiyle konuşurken lütfen daha dikkatli ol..

konu kilit. yama yapımı açıklayıcı bir şekilde anlatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...