|>>TMS_HST<<|' 96-98 MODEL TÜMOSANLAR(GECE)

17.12.2007
3,301
213
Konya

GECE MODUNDA ÇEKTİĞİM İÇİN BÖLE BİRAZ BULANIK.. HEM TLF BENİM DEĞİL ARKADAŞIN ESKİ 6230
TÜMOSAN ' LARIN TAM ESMİ YOK ÇÜNKÜ İYİ DEĞİL BEĞEMEYE BİLİRSİNİZ. SAYGILAR.

: |>>TMS_HST<<|' 96-98 MODEL TÜMOSANLAR(GECE)

evet gece fotoğraf iyi çıkmıyo ama çok güzel çalışılıyo valla serin serin şöyle 4-5den sonra çalışacan sabaha kadar gelip yatacan bi daha çok güzel olur ben en fazla 12ye kadar çalışabildim gerçi
biçercilere yine allah kolaylık versin 2ye 3e kadar çalışıyo adamlar bizim orda

aga saol paylasım ıcın ama nıcın begenmeyek senın tumosanı yanı herkesın malı kendıne guzel surda 0 motor alanların cogunda 5/6 sene onceye kadar senın tumodan daha yakısıklı traktorlerımı vardı yap ma allah askına sen su tam boy resmınıde gonder merak etme herkes begenırr paylasım ıcın saol
ayrıca gece sole 12/3 arası tarla surmesı kadar zevklı bısı yok yaw radto tam slowlara falan balanıo butun lambaları yakcan kalorıferı accan bıde kapıyı acacan offf
o sekıl ewe gelınce adam traktorunu ızlemeye doyamıo yaw bıde uzandımı ne tatlı olur uyuması

haklısınız ama bi süreden son ra alışıyorsun gündüz çalışmak istemiyorsun gündüz yatacaksın gece sabaha kadar sallayacaksın direksiyonu vereceksin sigaranın gosasına:))))))) :D

nt@hmet link=topic=1704.msg24834#msg24834 date=1207472458' Alıntı:
haklısınız ama bi süreden son ra alışıyorsun gündüz çalışmak istemiyorsun gündüz yatacaksın gece sabaha kadar sallayacaksın direksiyonu vereceksin sigaranın gosasına:))))))) :D

Biçercilerin hası konuştu işte, resimleri de çakmış... :D