6180 KADERINE TERK EDILMIS KIMSE YUZUN BAKMIYOR

ARKADASLAR BU MF6180 ASSA YUKARI 1 SENEDIR GALERIDE DURUYOR ONCELERI ARADA BAKIYORLARDI ARTIK ICERI BELE CEKMIYORLAR ADAMLAR SATAMADIKLARINDAN SIKAYETCI ISTEYEN VARSA YARDIMCI OLUNUR!!!! GARIP ORDA CURUYUP GIDECEK )))

ONDEN

Ynt: 6180 KADERINE TERK EDILMIS KIMSE YUZUN BAKMIYOR

6 silindirli idi galiba bunlar çok yakıyo galiba kullanan ben duymadım sitede bende var diyende görmedim

110-90 buna göre daha kullanışlı galiba hemen hemen aynı zamanın traktörleri ama daha çok tutuldu. bu traktöre para verecek adam biraz daha sıksa sıfırını alabilecek çiftçidir.

büyük traktörün satışında karşılaşılan en büyük problemdir. tüm markalarda aynı sadece bu traktöre has bişey değil bu

evet salih 1,5 senedir falan orda bekliyor.yerinden bile oynatmıyorlar.bunlarda yedek parça sıkıntısının çok olduğunu duydum özellikle bu tiplerde.

yorumlar ıcın sagolun arkadaslar bu traktor zaten bıtık anladıgım kadarıyla bıaz dayanıksızmıs galıba yada cok kotu kullanmıslar galerıye gelelı 1-1.5 sene oluyor ılk geldıgınde halı perısandı sımdı elını yuzunu duzeltmıs galerı sıtemızde 6180 kullanan benım bıldıgım kısı var ama alıncak traktor degıl!!!!!

ozelden soledım bıde burda soyleyeyım taylan abı traktor ankara merkez de eskı massey ferguson bayısınde curumekte=))
ısteyeneyardımcı olunur)=)

Alanın elinde gümlüyor bu traktör.
Almasınlar arkadaşım sanki adamlar parayı süpürüyor sonrada işte bu hale düşüyorlar.
Tuzak bunlar tuzak.76.000 YTL ye TD95D aldı benim arkadaş şimdi satsa 45 ancak eder
Kredili 3105 aldı 105.000YTL ye şimdi satsa en fazla 50-55 eder buda onun gibi birşey.
Bizim burda da aldılar aynı bu tarktörden 70.000EURO ya şimdi 40 ı zor veriyorlar
Sırf hava atmak için aldı neymiş köydeki en büyük traktor arakdaşın olacakmış oldu da ne oldu 30.000 euroo zarar
Elinizdekine sahip olun bence bakın benim massey 1965 model o da masse ferguson fark ne çok iş yaptık biz benimkiyle şimdi hepsi yatıyor.......................

(nkoca) okadar emin olma kardeşim bende var al biri çıktı benim dayımda 110 90 vardı sattı jd 6930 aldı 11 90 la kıyaslama sakın 6180 110 90 ı ezer geçer ama bu tip yokbende bu afif şase benimki ağır şase daha büyük edd edirne taraflarında 4 , 5kişide var bende edirneden aldım zaten hiç kullanılmamıştı (adamda 80 dekar yer var 6180 gibi motorla tarla işlio) 6180 nin kullanıcısıyım hertürlü sorunuzu cevaplarım iyigünler msn.emre_ozkan_95@hotmail.com