74-80DT CANAVR

BU BIZIM BI KOMSUNUN 70-56 TEK CEKERI VARDI SATTI 74-80 ALDI HAFTASIUNA TURBO TAKTIRDI SIMDILIK MEMNUN FAKAT BUNUN CONTASI YANIK CIKTI MOTOR ILK GELDIGINDE BEN BI CEKIRDEK CEKTIM BAKTIM HIC GITMIYOR SONRA SERVISE GOTURDU CONTAYI UCRETSIZ DEISTIRMISLER BU ALDIGI HAFTA YENI KASALARI VARDI FAKAT BU BUNU ALDI BILEREK
ONLERI COK KARIZMA DEMI CAMURLUK ACIK SANKI
alk-*s

IDEAL CIFCI MOTORU

Ynt: 74-80DT CANAVR

emeğine sağlık toprağım.evet şu conta konusunda haklısın.sıfır tümosanların %50 si yanık.ama sorun değil.servis ücretsiz değiştiriyor.bizimki yanık çıkmadı.eğer çıksaydı servisin değiştirdiği conta ithal conta olacaktı.galiba bütün servisler de ithal takıyormuş.o taktığı ithal conta da baya dayanıklı bişey.ama keşke fabrikada bu contalar takılsada millet birde bu sıkıntıya girmese.

bu arada salih ne kadar vermişler traktöre.turbo ne tutmuş.baya farkediyor demi turbolu ?

_FaTıH_ link=topic=14951.msg138891#msg138891 date=1232395162' Alıntı:
emeğine sağlık toprağım.evet şu conta konusunda haklısın.sıfır tümosanların %50 si yanık.ama sorun değil.servis ücretsiz değiştiriyor.bizimki yanık çıkmadı.eğer çıksaydı servisin değiştirdiği conta ithal conta olacaktı.galiba bütün servisler de ithal takıyormuş.o taktığı ithal conta da baya dayanıklı bişey.ama keşke fabrikada bu contalar takılsada millet birde bu sıkıntıya girmese.

bu arada salih ne kadar vermişler traktöre.turbo ne tutmuş.baya farkediyor demi turbolu ?
contalarda değişiklik yapıldı...

yorumlar ıcın sagolun
fatıh turbo 1,5 mılyara mal oldu gercekten cook farkettımı etmedımı anlayamadık cunku motor geldı 7 gun sonra turbo takıldı=)) tumosandan memnunlar motoruda 52 mılyaramı ne aldı!!

salih link=topic=14951.msg141439#msg141439 date=1232782011' Alıntı:
yorumlar ıcın sagolun
fatıh turbo 1,5 mılyara mal oldu gercekten cook farkettımı etmedımı anlayamadık cunku motor geldı 7 gun sonra turbo takıldı=)) tumosandan memnunlar motoruda 52 mılyaramı ne aldı!!
biraz çok vermiş ya motora

bnde de tümosan war turbo nun etkisi cok ama sadece eksoz turbosu ile olmuyo bu pistonların çelik olması we kapağın değişmesi artı hawa filtiresinin de değişmesi gerekiyo sizin bu motora taktığınız sadece eksoz turbo su o yuzden fazla bi fark yarat maz bnmki nin tam anlamıyla hersyi tam