82-80 ve teklı patlatma

ARKADASLAR BIZIM KOYDE SULU TARIM OLDUGUNDAN SOGAN YERLERINE VE BAZI YERLERE 2-3 SENEDE BI BUNDAN CEKILIR BUNU SASELEDIGIN ZAMAN ZATEN TUMASAN FALAN CEKEMIYOR 82HP LIK TUMOSAN CIFCEKERE ALMAYINCA SU ALETI CEKEMIYOR AMA COK FAZYDASI OLUYOR TARLAYA BU AET BIZIM BU ARADA TUMOSAN KOMSUNUN BIRDE 60-80 TEK CEKERE TUMOSAN I VAR

Ynt: 82-80 ve teklı patlatma

salih bizde bunun türkaysan marka patlaması war.bu yaz ben yaklaşık 50 dönüm yere başakla çektim hiçte zorlamadım.acaba patlama kullanılan traktöre uygun değilmi.bizdeki 70-80 bg lik traktörler içindi.

bizde çekeri bunun aynısından bizde kis patlatan derler şimdi daha büyükleri çıktı piyasaya ayı bacaği diyorlar 3 lü veya 6 li
8964.jpg

yorumlar ıcın sagolun arkadaslar dedıgınız dogrudur ama bu sırf tumosanıcn degıl 4 ceker 80-66 ıcınde gecerlı bualet motr gıderken gıderken pat dıye motoru gomduruyor sıyırıp gıtmıyor aslındaole ahım sahım bısede degıl ama ,,,,,
evet ayı tırnagı dıyolar galıba burda ondan cok var 3lusu var hep 6lısını gormedım o daha kullanıslıda tekerlerı ona gore ayarlamak lazım =) bu teklıyı 4-5 senedı bır cekıyorlar sert tabanı kırmak ıcn,,,