FENDT 106 S TURBOMATIC ....ÇİFT ÇEKER......

ARKADAŞLAR SİZLERE FENDT FARMER 106 S TURBOMATIC ÇİFTÇEKER ' İN RESİMLERİNİ GÖNDERİYORUM..
DOYA DOYA SEYİRLER..MODİFİYESİ KULLANICISI TARAFINDAN YAPILMIŞTIR..(ESKİ USTALARIMIZDAN)SORUNSUZCA ÇALIŞMAKTA.ŞİMDİ TURBO UYGULAMASI DÜŞÜNÜLMEKTE..BİLGİLERİNİZEEE...

BU HİDROLİK DİREKSİYON POMPASI....

BUDA ÖN DEFRANSİYEL ŞAFTI

ŞİMDİ İŞE HAZIR......

: : FENDT 106 S TURBOMATIC ....ÇİFT ÇEKER......

ÖZzGÜR link=topic=1737.msg16049#msg16049 date=1205264701' Alıntı:
Güzel resimler Abi kaç model bu...
[/quote
özzgürr.bu makine 1975 model olup ilk sahibindedir.kısa bir süre ayrıldılar ama yine bir araya geldiler.iki yıl başka biri kullandı makinayı.defransiyel ve hidrolik direksiyon,güneşlik gibi tadilatlar sonradan yapılmıştır.zaman saati hala çalışıyor ancak kaç defa sıfırlandı bilemiyorum .rektifiye olup olmadığını bilmiyorum doğrusu.sorarım birdahaki sefere....

: : FENDT 106 S TURBOMATIC ....ÇİFT ÇEKER......

POYRAZLI SALİH link=topic=1737.msg16157#msg16157 date=1205336059' Alıntı:
GÜZEL RESİMLER PAYLAŞIM İÇİN SAOL

BU MOTORUN DT Sİ TÜRKİYEDE WARMIYDI

POLATLIDA Bİ TANE FENDT 106 VAR TEK ÇEKER

POYRAZLI BU TRAKTÖR ORJİNALİNDE TEK ÇEKERDİ.SAHİBİ ESKİ BİR USTAMIZ.KENDİSİ BU TRAKTÖRÜ ÇİFT ÇEKER YAPTI.ORJİNALİNE SADIK KALMAK SURETİYLE BİRE BİR KOPYADIR.ÖN VE ARKALAR ARASINDA DEVİR FARKI YOKTUR. HEPSİ HESAP KİTAP DAHİLİNDE YAPILDI.VE SORUNSUZ ÇALIŞMAKTA. BAK ORJİNALİDE BÖYLEYMİŞ.SELAMLAR...

Ynt: FENDT 106 S TURBOMATIC ....ÇİFT ÇEKER......

çok değerlibir abimizin ustamızın paylaşımı idi .... yorum yapmak şimdiye nasip oldu demekki ...

modifiye içinde sahibi ve ferruh ustamızı kutluyorum ...