...:::90-80:::...

: ...:::90-80:::...

abe buna nasıl traktör böle şopar traktörü traktörün sahibde şopar zaten ulan böle güsel markaları böle şoparlar batırıyo ztn şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa grin-*-s grin-*-s

Ynt: ...:::90-80:::...

kazasız belasız arızasız gülegüle kullanın . Arkadaşlar tümosanlarda en büyüğü 82 80 dir buna fabrika turbo taktı (orjinal)80 90 oldu .intercoller de taksa daha iyi olur .sanıyorum tümosanda yağ soğutucu yok çünkü tümosan turboyu sonradan ilave etti ,karterden aldığı yağı turbodan geçtikten sonra tekrar kartere veriyor haliyle ısı çok yükseliyor oyüzden intercoller daha iyi olur ..

camkinoz link=topic=1753.msg170744#msg170744 date=1239012394' Alıntı:
arkadaşlar güzel motor old. çekişininde iyi old. belli ...de

640 lıktan çok fazla yakıtı yüksekmidir..

ayrıca motor dökümü sağlammı bu motorların..ben mesela 640 lığa 84 den bu yana hiç rektefiye yaptırmadım ... bilgi verirseniz sevinirim
kardes 90.80 640 tan daha az bile yakıyor bende 90.80 var ondan once 640 ta kullandık tumosan 640tan daha az yakıyor

kardesim yaklaşık 20 beygir kadar bir fark var arada nasıl oluyoda fazla yakmıyo kii...ve sağlamlığı çok kafama takılıyo ..bu tip forumlar da bazı kişiler tümosan sağlam motor değil diyor alacağım olsada almıyorumm yanii... bilgili arkadaşlar şu olaya bi netlik getirsinn ... çekişsiz diye yazmışlar felan filan .nedir tümosan türk malıdır 1-2 seneye motor dökülmeye başlarmı yoksa....

camkinoz link=topic=1753.msg170815#msg170815 date=1239024913' Alıntı:
kardesim yaklaşık 20 beygir kadar bir fark var arada nasıl oluyoda fazla yakmıyo kii...ve sağlamlığı çok kafama takılıyo ..bu tip forumlar da bazı kişiler tümosan sağlam motor değil diyor alacağım olsada almıyorumm yanii... bilgili arkadaşlar şu olaya bi netlik getirsinn ... çekişsiz diye yazmışlar felan filan .nedir tümosan türk malıdır 1-2 seneye motor dökülmeye başlarmı yoksa....
arkadaşım 640 tan az yakması imkansız.bizde 74-80 var.2 sene öncede 640 vardı.tabiiki 74-80 ondan biraz daha yakıyor.ama onun yaptığı işin de fazlasını yapıyor.bizimki 2006 model.hiç bir yerinde bir şey yok.dökülende görmedim.bizim burda çok tutuldu.ben kullanıyorum ve memnunum.diğer arkadaşların düşüncesi nedir bilemem.