kendi imalatımız 6 tonluk slaj remorku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ne hikmetse benim gönder diğim konuların silinmesine gıcık olmaya başladım insanın emeği boşa gidiyor kardeşim kim ilgileniyosa düzgün ilgilensin alet ve ekipmanlarımız diye bi konu gitti bu 3.ye başıma geliyor neyse

otomatik açılmalı ilave gereksinimi duyulmayan römorkumuz

Ynt: kendi imalatımız 6 tonluk slaj remorku

acar link=topic=15545.msg141312#msg141312 date=1232748770' Alıntı:
ne hikmetse benim gönder diğim konuların silinmesine gıcık olmaya başladım insanın emeği boşa gidiyor kardeşim kim ilgileniyosa düzgün ilgilensin alet ve ekipmanlarımız diye bi konu gitti bu 3.ye başıma geliyor neyse

Kimsenin kimseye garezi yok hele yöneticilerle bu şekilde konuşmaya hakkın da yok biraz uslubunuza dikkat edin....Silinmişse ya db hatası sonucu silinmiştir....Bir şikayetiniz varsa şikayetler bölümüne yazabilirsiniz..... Burada kimsenin kimseyi karalamaya çalışması yakışıksız

dennizs link=topic=15545.msg141690#msg141690 date=1232818321' Alıntı:
Kimsenin kimseye garezi yok hele yöneticilerle bu şekilde konuşmaya hakkın da yok biraz uslubunuza dikkat edin....Silinmişse ya db hatası sonucu silinmiştir....Bir şikayetiniz varsa şikayetler bölümüne yazabilirsiniz..... Burada kimsenin kimseyi karalamaya çalışması yakışıksız

kardeşim kimse kimseyi karalamaya uğraşmıyor ayrıca üslubumdada dikkat edilecek bi husus bulamadım sana ters geldiyse orasını bilemem benim tarzımda sorun yok

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=15545.msg141797#msg141797 date=1232823306' Alıntı:
Sitemizde reklam içeren konular dışında başka konu silmek yasaktır, özellikle bilerek kesinlikle silinmez. Silindiğini düşündüğünüz konuların isimlerini bana özelden iletir misiniz?

yok ya mustafa ne reklamı kendi ekipmanlarımızın fotosuda reklam olacak deil herhalde

acar link=topic=15545.msg141995#msg141995 date=1232833370' Alıntı:
yok ya mustafa ne reklamı kendi ekipmanlarımızın fotosuda reklam olacak deil herhalde

Bakın ben reklam yapmışsınız dedim mi? Lütfen güzel okuyun. Sitemizde konu silmek yasaktır dedim, bir şartla konu silinir o da konu içinde reklam varsa. Sizin konularınızda reklam var demedim. Eğer konu silindiyse teknik bir sorun yüzünden silinmiştir, bilerek kesinlikle konu silinmez, silinse bile geri getiririz. Silinen konulara da baktım, siteyi de aradım öyle bir konu bulamadım. Deniz beyin dediği gibi teknik bir hata olduğunu düşünüyorum. Umarım anlaşılmıştır, söylemek istediğiniz şeyler varsa özelden görüşelim ki konu daha fazla kirlenmesin.

Hemen konuya dönelim. Römorkunuz güzelmiş, güle güle kullanın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...