McCORMİCK C95MAX

: McCORMİCK C95MAX

güzel traktörler ama bu mc cormick ve casede dahil küçükleri çok çirkin oluyo bide ufak san ki traktörler içinde johndeere tam kılıfını uydurmuş ebat bkımından devasa

guzel resımler zaten mc cormıck cmax serısının 75 ligi harıc otekılerı cok tıpsız ama alcaksan cx veya mc alcaksın cx85 tekı teklonojı(85hp)bı motor olarakcogu motorda yok acayıp bısı ayrıca mc115 lerde acayıp sekıl ya baya kalıplı ve yaksıklı

McCormicklerin bu serisi pek güzel deil Landini Powerfarmın aynısı zaten sadece renkle kaporta değişik pek kaliteli değil ve hafif motor bu motorla goble çekene Allah sabır, kuvvet, sağlık versin...heheh...:D Zaten diğer serilerden de McCormickin bizim burada tutulmadı... Çatalca da birine sorduk CX 85 i vardı. Pek iyi değil dedi.... MC si olan bi abide arkası kaçırıyor diyor..... Bizim burada 2 tanecik var McCormickten...:D

: : McCORMİCK C95MAX

alipasalierkan link=topic=1788.msg18977#msg18977 date=1206301067' Alıntı:
McCormicklerin bu serisi pek güzel deil Landini Powerfarmın aynısı zaten sadece renkle kaporta değişik pek kaliteli değil ve hafif motor bu motorla goble çekene Allah sabır, kuvvet, sağlık versin...heheh...:D Zaten diğer serilerden de McCormickin bizim burada tutulmadı... Çatalca da birine sorduk CX 85 i vardı. Pek iyi değil dedi.... MC si olan bi abide arkası kaçırıyor diyor..... Bizim burada 2 tanecik var McCormickten...:D
bu bizm emmoğlunun geçen köyün içinde geziyodum köyün içide parke taşı döşeli 13.8 14.1 le falan gidiodum hafif bi çukura girdinasıl salladı hayurret etdim bdahaada töbe dedm
;D

Ynt: McCORMİCK C95MAX

müdür vallaha bizim abi aldı bunlardan çeki süperde azcık kabin içine işçilik yapsalr ii oluruş çok emanet duruo

Ynt: McCORMİCK C95MAX

ya abı bırak yaw mc cormıck landını bunlarda cok fazla yakıt ekonomısı ve acayıp cekıs var bzm bura mc115 doldu hıc kımseden en ufak sıkayet yok mc cormıck cok kalıtelı traktor