ZETOR Fiyatları

Ynt: ZETOR Fiyatları

Bu Gazla Dewam edeyim;

Zetor Major 80 (77hp) Eylül 2013 itibari ile 22-25.000 €+KDW ciwarında çiftlik teslimi Awrupa ' da satılmaktadır.

Zetor Proxima Power 120 hp + Ön Yükleyici Kepçe dahil çiftlik teslimi KDW Dahil Eylül 2013 itibari ile Awrupa ' da 35.000-38.000 € fiyatla satılmaktadır..

koparanlı 80.4 servet link=topic=1793.msg779299#msg779299 date=1380441068' Alıntı:
Fiyatlar gerçekten güzel aynı fiyatlarla biz alabilsek türkiyede başka marka satamaz

Burada asıl önemli öğrendiğimiz bize yıllardır yutturulan 1hp=1.000TL ' nin palawra olduğunu da öğrenmiş olduk....Elin Awrupalısı alabiliyorsa biz niye alamıyoruz...

Zetor Awrupa ' da 1hp=700-800TL ortalama ile satılıyor...

Ha unutmadan İngiltere ' de VAT(KDW %20) Türkiye ' de ise traktörde %8 onu da ayrıca belirteyim....Mantıken İngiltere ' deki çiftçiden daha ucuza alınabilir, kalender mülayim aklı selim bir distribütör fiyatlandırması ile....

Hermiyas link=topic=1793.msg779305#msg779305 date=1380442239' Alıntı:
Ha unutmadan İngiltere ' de VAT(KDW %20) Türkiye ' de ise traktörde %8 onu da ayrıca belirteyim....Mantıken İngiltere ' deki çiftçiden daha ucuza alınabilir, kalender mülayim aklı selim bir distribütör fiyatlandırması ile....

işallah adam gibi biri alır şu zetoru konyaya sokmanın vakti geldi...bu kaliteye bu fiyat mükemmel..sahtekarların maskesi düşsün artık..aç gözlü kanereler..listeye bakıyo çakal..105 bin (markası gerekmez kapıdan girdinmi tanıdığı köylüsü değilse önce liste fiyatıyla bi karşılıyorlar) biraz allem küllem bakıyo kredi yok vade yok PEŞİN NOLUR DEDİNMİ aha 90 bine düşüveriyo ...kardeşim bu ne fahiş kardır böyle yaa???bide bana kızıyorsunuz...bu böyle işte enahyi yerine koyuyolar..

Şu ocakta sağlam biri gelse ZETOR ' un başına, Proxima 70 Hayalim, şöyle orjnal kabnl, yolcu kltuklu klimalı teypli, 4200 kg kaldırma kapasiteli 4 WD, kaliteyi saymıyorum bile :)

Ha bi de ön kepçe bu traktörler için standart gibi bişey, al taktır gerektiğinde gübreni yükle götür kumunu taşını toprağını aklına ne gelirse, gerektiğinde tak dönerli pulluğunu sür çiftini, tak römorkunu römorku fulle harfiyat yap, tam çiftlik, tam çiftçi traktörü :)

Murat abi bu fiyatlara burya gelsin diğer markalara çok yazık olur, 3-5 ay araştırma ve 1-2 gün pazarlıkla herhalde Türkiyede satılan en ucuz zetoru ben almışımdır beni bile kazıklamışlar :)

Gene de verdiğim her kuruş, yaktığı her mazot helal olsun..

Fayda/Masraf olarak emsalsiz derim..

UÖZKAN.77 link=topic=1793.msg779386#msg779386 date=1380465535' Alıntı:
Murat abi bu fiyatlara burya gelsin diğer markalara çok yazık olur, 3-5 ay araştırma ve 1-2 gün pazarlıkla herhalde Türkiyede satılan en ucuz zetoru ben almışımdır beni bile kazıklamışlar :)

Gene de verdiğim her kuruş, yaktığı her mazot helal olsun..

Fayda/Masraf olarak emsalsiz derim..

Umut ustam, sen yine de hesaplı aldın zaten de benim bakış açımdan bizi cümle alem öpüyormuş, artık öptürmem ben ona göre :)

Ben şimdi bunları durduk yere niye paylaştım, bu bilgileri uzun zamandır biliyordum zaten de, birileri de bilsin şimdiden diye gelinim sana söylüyorum kızım sen anla hesabı...:)

Daha da gelirlerse üstüme fabrikadan çıkış faturalarına warıncaya kadar yazabilirim ...:)

Biz biliyoruz ona göre fiyatlandırma yapsın yeni distribütör we diğer Traktör satıcıları da artık Tüketici KRAL, her bilgi elinin altında, bulmasını bilene....

Hermiyas link=topic=1793.msg779433#msg779433 date=1380472767' Alıntı:
Umut ustam, sen yine de hesaplı aldın zaten de benim bakış açımdan bizi cümle alem öpüyormuş, artık öptürmem ben ona göre :)

Ben şimdi bunları durduk yere niye paylaştım, bu bilgileri uzun zamandır biliyordum zaten de, birileri de bilsin şimdiden diye gelinim sana söylüyorum kızım sen anla hesabı...:)

Daha da gelirlerse üstüme fabrikadan çıkış faturalarına warıncaya kadar yazabilirim ...:)

Biz biliyoruz ona göre fiyatlandırma yapsın yeni distribütör we diğer Traktör satıcıları da artık Tüketici KRAL, her bilgi elinin altında, bulmasını bilene....

buna cuk denir :)))