A 95 VE BIR KAC RESIM

ARKADASLAR BU RSIMLERDE VALTRA A95I GORCEKSINIZ A SERISI GUZEL MOTOR GENDELDE EN DIKKAT CEKICI OZELLIGI KALIBI VE TEKERLERI OLUYOR KALIPLI MAKINE YAPMISLAR alk-*s alk-*s MOTORDA INCE OLARAK BIR KAC DETAYA DIKAT ETMISLER FAKAT COK KOTU BIR OZELLIGI VAR FRENE BASINCA 4 TEKER BIRDEN TUTMUYOR SADECE ARKALAR TUTUYOR BU COK KOTU noo*-*- noo*-*- noo*-*- AMA SARILARDA ARTIK 4 TEKERDEDE FREN SATANDART ok-*-s ok-*-s
MOTORUN SAHIBININ EVİ

Ynt: A 95 VE BIR KAC RESIM

bana göre valtra nın 75-95 bg segmentinde Türkiyedeki en iii modelleri bunlar.çünkü diğerlerine göre daha sağlam..zamanında tekirdağ daki valtra bayiisi wermek istemişti biz almadık ve hata etmişiz :S gerçekten güzel makina bunlar emeğine sağlık Salih.

A95 iyi traktör ama hattat menşeili yerli üretimler tadını kaçırdı .... bu eskiler çok iyi ...
hidrolik aksamları gerçekten çok başarılı valtra a serilerinin ( elektro kumanda olanları ) ... arka takımlarda gerçekten kullanışlı ... hidrolik kollarının üzerine yerleştirilen mesnetler ise gerçekten ekipman takıp sökerken çok işe yarıyor...

_FaTıH_ link=topic=15750.msg142740#msg142740 date=1232926345' Alıntı:
emeğine sağlık salih.arka takım-hidrolikler falan bu segmentteki bir çok traktörden başarılı.
Fatih o konuda emin olabilirsin.geçen sene bizim claysonun paletlerini a85 le taktık.paletlerin özel traktör için takma yerleri war ve bir palet yaklaşık 1200 kg dan fazla o şekilde sorunsuz kaldırdı.keşke videoya ya çekseydim :S

kral39 link=topic=15750.msg142749#msg142749 date=1232927421' Alıntı:
Fatih o konuda emin olabilirsin.geçen sene bizim claysonun paletlerini a85 le taktık.paletlerin özel traktör için takma yerleri war ve bir palet yaklaşık 1200 kg dan fazla o şekilde sorunsuz kaldırdı.keşke videoya ya çekseydim :S
çeksen izlerdik ya.ama güçlü yapmışlar belli yani...

gardaş arka agırlıklıları sökmüşsün bende düşünüorum ama ben esener beşli takıom pulluk agır motor hafif kalırsa diye düşündüm agırlıklı hali 4500 kg glior agırlıksız hali 4180 kalır cok seri olur ama hafif kalır bence

ya halıt senın durum bıraz farklı esenerın 5 lısını 398 yerden kaldıramadı pullugu kaldırdımı motorun teker yanaktan atacak gıbı oldu ayrıca cekemedıde cunku cok agır sen sokersen verım alamassın motordan bu motorda sokulme sebebı 4 lu pulluk takıyor o yuzden!!! ama cok fark dıyor gercekten!!!

samsunbafra link=topic=15750.msg166864#msg166864 date=1237651641' Alıntı:
salih sen sameyle karıştırıyon galiba ön fren ne arar onda
yaw kardeşim derdin ne senin gelmişin heryerde same övüyorsun nesi war same nin herkez bilio samenin ne oldunu senin anlatmana gerenk yok hem krulları okursa sevinirim::::::::::