arkadaşlar 500 tonluk rçmor var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: arkadaşlar 500 tonluk rçmor var mı?

Sorunlarınızı yada isteklerinizi sorunlar bölümünde dile getirebilirsiniz. 500 tonluk römork yok benim bildiğim ki olsaydı öyle bi römork şuanda sitemizde mevcut olurdu.. konuyu sorunlar bölümüne taşiyorum..

Olmasa bile sen küçük bir römorku 300 hatta 500 tona bile çıkarabilirsin kapasitesini ! Ama senin istediğin dış görünüşü 300 ton göstermesiyse orasını bilemem :D

hizli-gonzales link=topic=15984.msg143664#msg143664 date=1233074574' Alıntı:
Olmasa bile sen küçük bir römorku 300 hatta 500 tona bile çıkarabilirsin kapasitesini ! Ama senin istediğin dış görünüşü 300 ton göstermesiyse orasını bilemem :D
abi nasıl çıkarcam kapasitesini bir yardımcı olsan sevinireim

Kardeş sitede anlatılıo mu bilmiorum ama daha önce çok duydum hatta arkadaşlarım da yapıo ben hiç römorkların kapasitesini yükseltmedim ama biçerin kapasitesini yükselttim bunu yapabilmek için örneğin römorkun klasörü olacak data/vehicles/steerable attığımız klasörlerden olcak ! Sonra içine girceksin o yamanın klasörünün içinde de Xml dosyaları var!Onun içine giriosun ordan not defteriyle açıosun.Sonra capacty diye bişi var onu iştediğin kadar yükseltiosun ister 100 ton istersen de 5000 ton o sana bağlı.Biraz karışık pek anlatamadım heralde ama sitede mevcut bir ara görmüştüm !

hizli-gonzales link=topic=15984.msg144160#msg144160 date=1233154971' Alıntı:
Kardeş sitede anlatılıo mu bilmiorum ama daha önce çok duydum hatta arkadaşlarım da yapıo ben hiç römorkların kapasitesini yükseltmedim ama biçerin kapasitesini yükselttim bunu yapabilmek için örneğin römorkun klasörü olacak data/vehicles/steerable attığımız klasörlerden olcak ! Sonra içine girceksin o yamanın klasörünün içinde de Xml dosyaları var!Onun içine giriosun ordan not defteriyle açıosun.Sonra capacty diye bişi var onu iştediğin kadar yükseltiosun ister 100 ton istersen de 5000 ton o sana bağlı.Biraz karışık pek anlatamadım heralde ama sitede mevcut bir ara görmüştüm !

Römorkların kapasitesi de aynen bu şekilde yükseltilebiliyor.

Sorun çözüldü diye onay bekliyorum, yapabildiysen konuyu kilitleyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...