DEVLET MAZOT VE GÜBRE DESTEGINI BU GUNLERDE ODEYECEKMIS

Ynt: DEVLET MAZOT VE GÜBRE DESTEGINI BU GUNLERDE ODEYECEKMIS

arkadaşlar bu kadar saçmalık olmazya vatandaş para alıyor ama neye aldığını nerden geldiğini toplamı nekadar ayrıntılı olarak verilmiyor bana para veriyor ama deseki;bu mazot için bu gübre için bu ot için söylesinler kardeşim işleri ne

kardeşim şehrı bılmıyorum ama koy kasaba ve ılcelerde kımın ne keder ne ıcın alacagı lıste halınde askıya alınıyor ordan bakabılırsınız
muhtarınız asmıyorda ola bılır araşdırmanda yara var
askıya almak mecburıdır

samsunbafra link=topic=16017.msg160176#msg160176 date=1235853503' Alıntı:
arkadaşlar bu kadar saçmalık olmazya vatandaş para alıyor ama neye aldığını nerden geldiğini toplamı nekadar ayrıntılı olarak verilmiyor bana para veriyor ama deseki;bu mazot için bu gübre için bu ot için söylesinler kardeşim işleri ne

Arkadaşın dediğine bende katılıyorum...Gidip soruyorsun onca insana ne parası bu diye kimsenin bişi bildiği yok, ne verirseler onu alıyorlar.Banka görevlisi paranın bi kısmını alıp cebine koysa kimse bişi demez.Demeyi geçtim haberi bile olmaz...
Bence bakanlık bi web sitesi yapmalı.Mesala bağ- kur ' da olduğu gibi nasıl hangi ay ne kadar yatırmışsın, ne kadar borcun var hepsini görebiliyorsun.Biz çiftçiler için olanda da kaç dekar tarlan var kaçı buğday kaçı ayçiçeği vs. Hangi ürüne ne kadar destek vereceğini şifrenle girip öğrenebileceğin bi site olsa hiçte fena olmaz....