Yeni Hayata Yolculuk - O Artık Bir Gürşah

19.10.2007
1,388
0

Arkadaşlar bu hurda yakşalık 10 yıldır arkada görünen otların arasında yatmakta.Köy halkı tarafından mefta diye biliniyordu.Birine yol tarif edilecekse hep bunun üzerinden tarif edilirdi.Adeta köyün simgesi olmuştu ama 600 tl ye Gürşah romörka satıldı.Adam yeni baştan yaratacakmış.İşte resimler;

Artık gitme vakti

<<<SON>>>

Ynt: Yeni Hayata Yolculuk - O Artık Bir Gürşah

alipasalierkan link=topic=16095.msg143993#msg143993 date=1233136634' Alıntı:
Malkara ' daki Gürşah römorka satıldıysa yeniden dirileceği kesin....;)
Evet Erkan abi Malkaradaki Gürşah ;) .Malkarada baya tutulmuş galiba çevrede hep Gürşah vardı.Kalitesi nasıl ?

marksman link=topic=16095.msg143999#msg143999 date=1233137249' Alıntı:
Evet Erkan abi Malkaradaki Gürşah ;) .Malkarada baya tutulmuş galiba çevrede hep Gürşah vardı.Kalitesi nasıl ?

Kalitesi çok iyi. Şuan için Tekirdağ ' da en pahalı römorkların başında geliyor. İçine su koy akmaz o derece kasaları var. Bizim yeşil römorkta 6 tonluk Gürşah geçen sene damperli yaptırdıktı. Hatta Ares için bizde 15 tonluk bir tane daha almayı düşünüyoruz...;)

alipasalierkan link=topic=16095.msg144131#msg144131 date=1233153105' Alıntı:
Kalitesi çok iyi. Şuan için Tekirdağ ' da en pahalı römorkların başında geliyor. İçine su koy akmaz o derece kasaları var. Bizim yeşil römorkta 6 tonluk Gürşah geçen sene damperli yaptırdıktı. Hatta Ares için bizde 15 tonluk bir tane daha almayı düşünüyoruz...;)
Madem öyle biraz daha resim var onları da ekleyeyim.Ben pek bilmiyorum orları piyasasını Malkara/Kürtüllü köyünde 1 ay misafir kaldım çoğu Gürşahtı romörkların.

gürşah römork trakyada bilinen kaliteli römorklardan biridir.bizim köyün belediye başkanı kendinde bulunana zirai donatım,voklan ve tınaz marka eski römorkları gürşahta yaptırdı.süper kalite diorlar.yakından incelediğimde aynı kamyon kasası gibi römork yapmış.ayrıntıları çok..en çok bependiğim yönü hidrolik pistonu öne yani okun üstüne yapmış.aynı tır dorselerindeki gibi olmuş.

coyote26 link=topic=16095.msg144201#msg144201 date=1233160708' Alıntı:
600ytl ıyı para vermısler ya bu romorka...Marksman bu fotolar hangı köyde cekıldi?
Tekirdağ/Malkara/Kürtüllü.Bence de çok iyi para.

Elimde Gürşahın büyük romörklarını resimleri de var hatta bitanesi daha köye yeni gelmişti 0 adam baya iş yapıyor dediğim gibi.Atölyesini de gördüm pek büyük biyer de değil aslında ama Allah adamın işlerini bozmasın maşallahı var

merhaba arkadaşlar ben gürşah römorkun sahibiyim bu resimlerde gördüğünüz römork yaklaşık bir ay önce tamir edildi ve damperli 4 teker olarak artık yeni sahibinde.burda eski resimleri olduğunu bilseydim bende enson halinin resimlerini çeker ve siteye koyardım.gerci siz o römorkun bu rmork olduğuna inanmazdınız tamamen yeni oldu çünkü.saygılar

gürşah link=topic=16095.msg309498#msg309498 date=1290600572' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ben gürşah römorkun sahibiyim bu resimlerde gördüğünüz römork yaklaşık bir ay önce tamir edildi ve damperli 4 teker olarak artık yeni sahibinde.burda eski resimleri olduğunu bilseydim bende enson halinin resimlerini çeker ve siteye koyardım.gerci siz o römorkun bu rmork olduğuna inanmazdınız tamamen yeni oldu çünkü.saygılar
sizleri aramamızda görmekten mutluluk duyarız. ilerleyen günlerde yeni römorklarınızı, yeni modellerinizin
fotoğraflarını bekliyoruz.............

gülşahı ıyı tanırım bızım koyde kullanan arkadaşlar var ormandan odun çekerler hep geçen gun duydum adam 13 tona kadar odun koyuyormuş bu bır rekor adamanın traktorde sağlam gülşahda onun yardımcısı ne dıyelım fırma sahıbını tebrık ederım yolu açık olsun sağlamlık ve dızayn çok onenemlı bence mesela bız yıllar once akın remorktu galıba bır remork almıştık dıngıl mesafelerı açık tı traktore yuk basmıyordu ama gülşah bu işi çok iyi yapmış çünku gordum kendısıne başarılar dilerim