basak 2050 50 hp newholland 55tt turbolu çekisme

<div style='width:465px;'><embed src='http://www.izlesene.com/player2.swf?video=519484' wmode='window' bgcolor='#000000' allowfullscreen='true' scale='noScale' width='100%' height='355' type='application/x-shockwave-flash'></embed><div style='background:#000000; padding:7px 0px 7px 7px;'><span style='color:#CCCCCC; font-family:Tahoma; font-size:12px'>İlgili aramalar: <a style='color:#FF9900; font-family:Tahoma; font-size
arkadaslar tamamen gerçekçı takma halat esıt hersey esıt ama nh dayanamadı gece takmıstık arka arkaya bıraz goruntu ıııı değıl kusura bakmayın saygılar

Ynt: basak 2050 50 hp newholland 55tt turbolu çekisme

nh nın butun traktorlerıyle taktık basagı arkadaslar 54c 55tt 75tna 50tt 55 56 valla hepsını goturdu basak ama kılo olarak basak kuçuk olmasına rağmen hepsınden ağır ve çekıyo goturuyo basak asılma konusunda basak super dıcek lafım yok rampası kotu ama çok ağır

başak farkı kardeşim.....güzel bi video...boşuna demiyorlar steyr kanı war bu traktörde diye..kabinli kabinsiz fark etmez alır götürür. ..yeter ki üstünde şöför olsun...

55tt kabınlı basak kabınsız 55 tt 2400 kg basak 2650 kg kabınsız olmasına rağmen ben basak kullanıcısı dıılım arakadaslar benım jd var tarafta tutmuyorum her traktorun kendıne has bı yonu var bunu kabullenmek lazım ben takmadım valla cesaret edemedım koyde tek benle takmadı ben kubul etmedım çeker çunku benıde rezıl olmaya gerek yok durduk yere

valla kardeş senin jd kaçlık ki cesaret edemedin hafifmi başağa bakarak eline sağlık ama biraz daha kaliteli yapsalar işallah yapacaklar...

valla benım traktor jdnın en kuçuğu arkadaslar 55 hp 50 kg fazla basğın kılosu benden 2600 kg benımkı gelıyo valla bızde hayret edıyoz katolokta 2080 felan yazıyo traktor 2650 gelıyo basak traktorun ağırlık merkezı arka taraf çok ağır traktor duz gıderken bıle sankı yuk çekıyo gbı bağırıyo benım jdnın lastıklerı çok sert ve goodyearın s tıpı lastığınden yerı ıyı tutmuyo cok patınaj edıyo bende cesaret edemıyom ama lastığı dğıstırıyım takarım zaten akrabam onlarda ben hıç bı traktore kotu dıyemem arkadaslar basak bıraz kalıteyı artırsın allah ıçın guzel traktor kotu denemes nh cı arakadslar kızıyo sanırsam ama ben nh yada kotu dıyemem nh kendını ıspatlamıs bı traktor burda 75 tna var cfıtte resmen uçuyo acaıp suratlı tt serısı çok bızm burda onlarda super ıdeal traktorler her troktorun kendıne has bı ozelığı var guzellığı var saygıler arkadaslar

ta kardeşim çekişmede ne war bırak allanı seversen varmısın sen tt50 mf 350 basak 50 tarlaya girde gör
bakam1 nht cıkar 2 3050 3 sen
kım az kımın çok yakacak traktöröyle belli olur kapışmayla degil kapışma dedigin tarlada atacab arkasınalpler 11 bak hangısı daha guzl cekecek

bak kardesım ben basak ullanıcısı dıılım tekrar soluyorum tarlada zaten basak çok hantal onu bılyorum çıfttede yavas rampadada sana katılıyorum ama burda asılmada en ıyı basak asılıyo dıyorum yoksa dedıklerınde haklısın katılıyorum sana
yorumun ıçın tesekkurler

bı rak yaws asıl sa ne asılacak allahını seversen johndere kadar asılan motor ben hiç görmedim ne kadar agırlık okadarçok asılırrr

mf3050 link=topic=16115.msg150562#msg150562 date=1233912935' Alıntı:
bı rak yaws asıl sa ne asılacak allahını seversen johndere kadar asılan motor ben hiç görmedim ne kadar agırlık okadarçok asılırrr
ya kardeş sen anlama özürlümüsn?? adam başak kullanmıyo sen daha saçma saçma konuşuyosn..ayrıca bana 3050yi övme bizim köyde 2 tane vardı ikiside sattı şimdi birisi daha aldı geçen sene o da sadece ayak işlerine koşuyo tarlaya sokmuyo niye motor yürümüyo hemen bayılıyo..şimdi bütün ağırlıklarını söktü öyle kullanıyo..bence 3050 beş para etmez..