FABRİKAYI GEZELİM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: FABRİKAYI GEZELİM

emeğine sağlık.o fabrikayıda gezmeyi çok isterdim... + rep
eğer daha ayrıntılı resimler çekebilirsen daha güzel olur....

merhaba arkadaşlar ben başak traktör fabrisında çalışıyorum ilk resim fabrikanın girişidir ikinci resim holsnberg yani işleme ve motaj atolyesinin önü üçüncü resimin sonu yani hattın sonu boya sonrası yani traktör montajdan çıkış dördüncü resim motor hattı ve boya öncesi fazla bir görüntü yok ve o resimlerin çekildiği nokta nın yanı üçün cü resime bakılırsa aktarma hattı yani şanzıman difransiyel hattı.arkadaşlar başak traktöre sahip çıkalım nede olsa türkiyenin traktörü kalitesinden taviz vermem çünki tamamı bu montajdan çıkıyor her parcasında alın teri emek var toplu olarak hiç bir parcası gelmiyor tamamını biz yapıyoruz onun için diyorum ki başak traktör.
TEK KELİME KONUŞUYORUM BAŞAK TRAKTÖRE BİNEN BİR DAHA İNEMEZ

bir bir bayiler kapanıyor fabrikalar üretsin dursun çiftçimi kaldı bayiler bir yandan fabrika bir yandan hükümet bir yandan ancak böyle gezmeye yarayacaklar.fabrika bayi ve hükümet çiftçiyi ne zaman anlar bilmiyorum.fabrikalar bayilerini düzgün seçmeli.çiftçi velinimet hakkı yenilmemeli.

arkadaş bir malın mutlaka değeri vardır ama o değer değerinden fazla parayla satılıyorsa ona bir şey diyemem bayii konusuna gelince yüksek trajda paralar olduğu için tabiki dayanamıyo kapatıyor ben fabrikada calıştığım için anılyorum senin ne demek istediğini inşallah ortam bir an önce düzelir hem fabrikalar rahatlar hem çalışan hemde çiftçi.bu gidişin sonu kötü gibi gözüküyor sen başak traktör mü kullanıyorsun

tabii arkdaş fabrika ürettiği malın arkasında durmalı.bayide çiftçiyi yem olarak kullanmamalı.zaten bu yüzden bayiler birden açılıyor birden kapanıyor.dürüst ve hakkıyla satış yapanlar ayak da kalıyor.ben yılların bayisini hiç görmedim.denk gelmedim.bugün fabrikası burada yani ülkemizde olan traktör fabrikalrı ürettikleri traktörü satarken altın çiftçi alıpda plaka takılınca pul oluyor.bayi satana kadar çiftçi dostu sattımı almasaydın.hele kredi oyunları hele o sözleri hesabları sen alana kadar.başak oolsun erkunt olsun tümosan olsun uzel olsun fıat olsun hepsi bir.çiftçiyle dost olan kardeş olan çiftçiyi nimet bilen bir tane traktör fabrikası ve bayisi bul alnından öpeyim.alan bilir yanan bilir.

:) ben 3 sene bayide calıştım şimdi başak traktörde çalışıyorum bu sadece traktore ozgü bir şey değilk istersen taksi istersen kamyon al plaka takılınca 2 el oluyor ama şuna bakıcaksın en az zararla nerden dönerim sana bir ornek bir newholland misal misal 65 tl plaka tak 35 iner başak al 10 ila 15 arasında zarara satarsın nerde oturuyorsun bilmiyorum ama başak türkiyede çoğu ilde tutuluyor yedek parca sorunu yok ve hesaplı birde bu traktörü isdeğin gibi geliştirebilirsin fabrikasında çalışıyorum diye soylemiyorum ovmüyorumda başaktan çok çok kaliteli traktörler var ama iş değil zaraın neresinden donersen kardır bir case yi telefonla satamazsın ama başak satılı massey satılır fiat satılır sizde ne traktörü var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...