remork yama yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Slm arkadaslar ısmım mehmet oyun cok hosuma gıttın oncelıkle emegı gecen arkadaslara tesekkurler.Yanlız yama konusunda traktor yamalarını yapıyorum gayet guzel oyunda hatasız cıkıyor fakat remork,pulluk v.s ekıpmanların yamasını her turlu yaptım yukarıda yıne bu konu hakkında yazılar vardı fakat yınede sonuc alamadım nasıl yapabılırım bu yamaları yardım edersenız cook memnun olurum sımdıden TESEKKÜRLER...

Ynt: remork yama yardım lütfen

pro_259_ link=topic=16129.msg144221#msg144221 date=1233164465' Alıntı:
Slm arkadaslar ısmım mehmet oyun cok hosuma gıttın oncelıkle emegı gecen arkadaslara tesekkurler.Yanlız yama konusunda traktor yamalarını yapıyorum gayet guzel oyunda hatasız cıkıyor fakat remork,pulluk v.s ekıpmanların yamasını her turlu yaptım yukarıda yıne bu konu hakkında yazılar vardı fakat yınede sonuc alamadım nasıl yapabılırım bu yamaları yardım edersenız cook memnun olurum sımdıden TESEKKÜRLER...

Kardeş sitede anlatılmış ama anlamadıysan bir arkadaştan özel olarak destek alabilirsin bu ben de olabilirim :D Msn mi ekliyebilirsin istersen özelden msj at çünkü ben ilk geldiğimde ben de anlamammıştım ordaki anlatılanı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...