multiplayer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet çok merak ettiğim bi soru bu oyunun multiplayeri varmı? veya yapılacakmı? auto-pilot benim pek hoşuma gitmedi çünkü oyun kendisini oynuyor oyunu buda oyundaki heycanı azaltıyor bence eyer multiplayer olursa trakkulup olarak kendimize ait bi server olur ve orada herkez kendi araçlarıyla oyanaya bilir (kimelere biçer kulanır, kimileri ekini biçerden alır, kimileri balya yapar, tarla sürer vb.) aramızda böyle bir mod yapabilecek veya bulabilecek arkadaş varsa rica ediyorum bende araştırıyorum ama hala bir sonuca ugaşamadım
saygılarımla !!!

Ynt: multiplayer

nac91 link=topic=16178.msg144665#msg144665 date=1233235411' Alıntı:
evet çok merak ettiğim bi soru bu oyunun multiplayeri varmı? veya yapılacakmı? auto-pilot benim pek hoşuma gitmedi çünkü oyun kendisini oynuyor oyunu buda oyundaki heycanı azaltıyor bence eyer multiplayer olursa trakkulup olarak kendimize ait bi server olur ve orada herkez kendi araçlarıyla oyanaya bilir (kimelere biçer kulanır, kimileri ekini biçerden alır, kimileri balya yapar, tarla sürer vb.) aramızda böyle bir mod yapabilecek veya bulabilecek arkadaş varsa rica ediyorum bende araştırıyorum ama hala bir sonuca ugaşamadım
saygılarımla !!!
arkadaşım oyunun multiplayer özelliği yok fakat nisan ayında cıkacak olan 2009 da olduğunu düşünüyoruz büyük ihtimal vardır

Ynt: multiplayer

bu konu daha önce birçok defa açıldı.her defasındada söylendi ! Oyunda multiplayer desteği yok.LS09 ' da belki olabilir.garantisi yok. yaması da yok.oyunun kendisinde bir desteği olmadığı için bu oyunuda genellikle çiftçi kesimi oynuyor ve aralarında oyunun yazım dilini bilen pek kişi olacağını sanmam.O yüzdende oyuna kod yazarak mp desteği yaratacak kişiler olacağını sanmıyorum.

konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...