80-66 4wd 2wd

Ynt: 80-66 4wd 2wd

Geçen sene çekti heralde...
sanki biz aynı trende ama farklı vagonlarda Sincana gitmişiz gibime geliyor... sen bu resimleri trendemi çektin ?
geçen sene aynı yerde bu motoru gördüm Türkobasında...
ya tesadüf yada aynı trende gittik :D

yorumlar ıcn sagolun evet resımlerı gecen sene cektım hemde trenden!!!!
adas gercekten aynı trende farklı vagonlarda gıtmısız sanırım,, bu motoruda turkoba koyunun orda cektım cunku nası karsılasmadık yaw hanı bı sarkı vardı ya ^^sen ayrı trende ben ayrı garda^^ dıye tıpkı ona benzemıs =) aynı tren farklı vagon!!!!

Tren köydemi durdu yoksa yine arızamı verdi ben geçtiğimiz günlerde bi köye gidip geldim tren giderkende gelirkende aynı yerde arızalandı tam Türkoba köprüsünün orda arızalandı.

hayır turkoba koyunde durak var orada duruyor her zaman ben hayatımda sadece 1 kere trende arızaya sdahıt oldum oda devamsızlıgın sınırda oldugu gunlerde staja gıderken 7-00 de yola cıktım ofıse 10-00 da anca avrdım gercekten kotu bır durumdu ama tren yolculugu cok guzeldır severım!! cam kenarı olcak bırde kalorıfer yancak kısınn bıde yolda motor falan gorursem deyme keyfıme=))

ranger link=topic=16309.msg150009#msg150009 date=1233827944' Alıntı:
Tren köydemi durdu yoksa yine arızamı verdi ben geçtiğimiz günlerde bi köye gidip geldim tren giderkende gelirkende aynı yerde arızalandı tam Türkoba köprüsünün orda arızalandı.

ben trenle giderken genelde başka trenleri bekliyorduk bazen 1 saatlik yolu (Sinca-Polatlı arası) 2 saatte gittiğimiz oluyordu..
bikeresinde Sincandan köye gelirken Malı köyde tren arıza yaptı 1 saatten fazla bekledik, iyiki gazete almışım bolca bulmaca çözdüm :D

salih link=topic=16309.msg150002#msg150002 date=1233827081' Alıntı:
yorumlar ıcn sagolun evet resımlerı gecen sene cektım hemde trenden!!!!
adas gercekten aynı trende farklı vagonlarda gıtmısız sanırım,, bu motoruda turkoba koyunun orda cektım cunku nası karsılasmadık yaw hanı bı sarkı vardı ya ^^sen ayrı trende ben ayrı garda^^ dıye tıpkı ona benzemıs =) aynı tren farklı vagon!!!!

ozamanlar daha yüz yüze görüşmedik belki karşılaşmışızdır... ama tanıyamamışızdır :D, şimdi olsun 5 KM öteden tanrım seni :D