Merzifon /Çorum Demo sürüşü zetor çeşitleri ve bşrde bahceler için antoniocarro

2345Adsiz.jpg

http://www.videopaylas.org/video/Zetor_Deneme_Sürüşü_PART_2

Ynt: Merzifon /Çorum Demo sürüşü zetor çeşitleri ve bşrde bahceler için antoniocarro

aman kimse yazmasın tsk etmesın ya vıdeoyu okadar ugrastım buldum paylasıma sundum sadece ızleyıp gecin bakalım
;)
;)

Ynt: Merzifon /Çorum Demo sürüşü zetor çeşitleri ve bşrde bahceler için antoniocarro

bak koçum ben istersem steyir 3 slindir 53le 774o fordu geçerim nedemekistediğimi anlamışsındır yani şimdi sameyle bu traktörü nasıl kıyaslarsın bfrada bizim topraklarımız sert3-4 tane aldılar ucuz diye şimdi bin pişmanlar adamın telefonunu vereyim sen konuş

nedemek oluyor? ne anlamda same ile kıyaslayamıyacakmısın senın samsun bafra bolgenı bılmem.. ama samsunda zetor yokmus alan pişmanmıs falan bunlar bos laflar bende baslayım istersen ....çorumda same yok gercekten vardı alanlar hep elden cıkardı, çıkaramıyada yazık oldu halıyle bayı gidince servis ve yedek parca sorunu cıktı ortaya . bayisi bayili birakti alanda yok kı corum da 15 traktör bayi var yanı traktor bayii fotansiyeli coksek ama bayilik isteyende yok malesef guzel bır gecmısı yok çorumda...

samsunbafra link=topic=16368.msg152898#msg152898 date=1234247010' Alıntı:
bak koçum ben istersem steyir 3 slindir 53le 774o fordu geçerim nedemekistediğimi anlamışsındır yani şimdi sameyle bu traktörü nasıl kıyaslarsın bfrada bizim topraklarımız sert3-4 tane aldılar ucuz diye şimdi bin pişmanlar adamın telefonunu vereyim sen konuş
Arkadaşım kusura bakma ama daha Steyr bile yazamıyorsun.... (belki elin yanlışlıkla basmış bilmem)....kanıtla ondan sonra konuşalım....o kadar sert yer değil...traktörü en fazla..yağışka toprak zorlar....sen hiç trakya bölgesine geldin mi?
biz sizin orda 75 hp motora 4lü12 takmıyoruz.... TM155 ' 5 ' li 14 vuruyorlar bizim burada daha fazla takınca ya pulluk kırılıyor...yada çekemiyor....benim kendime ait tarlamda JD 5715 4 ' 10lu çekemedi..... sen neyden bahsediyorsun..şimdi diyebilirsin kulllanıcı hatası ben 5 yaşından beri traktör kullanıyorum...herkez hata yapar)bunuda bil...yani Ford Kim same kim yaniii..dicem kavga çıkıcak ama öle...... İyi forumlar....

xq288

Bölüm Başkanı;
süpersin :)
samsunbafra (TURAN55) ' a sabahtan beri laf yetiştiremiyorum. Olur olmadık şeyler yazıyor. Neyseki sende birşeyler yazmışsın.

ag288 kardeşim sen benim nedemekistediğimi iyi anlamışsın bayilerin çektiği videolara kasten söyledim yani videoyu dediğim gibi çeker yollarım kurdu kuzuya boğdururum demek istediğim o yoksa forda kimse laf söyleyemez elinede su dökemez.bizim oradaki torak yapısı sert tabaka gevşek yerleride var , 75 hp 4 lü takıyorlar ama götürdüğü yer 75 santim

samsunbafra link=topic=16368.msg152927#msg152927 date=1234257543' Alıntı:
ag288 kardeşim sen benim nedemekistediğimi iyi anlamışsın bayilerin çektiği videolara kasten söyledim yani videoyu dediğim gibi çeker yollarım kurdu kuzuya boğdururum demek istediğim o yoksa forda kimse laf söyleyemez elinede su dökemez.bizim oradaki torak yapısı sert tabaka gevşek yerleride var , 75 hp 4 lü takıyorlar ama götürdüğü yer 75 santim
Şimdi ne diyorsun...bayilere laf yapıyorsun..... ok....ama senin videonun gerçekçi olduğunu nerden anlicaz... sana güvenmemiz lazım....dediğin olacak gibi bişey. değilki.....3 silindir.... 53 ney artık orasını anlayamadım.... 7740 nerde 3 silindir motor nerde biraz düşünün yaa....
bir de ag288 değil... xq288 ....

toprağa baksana kum gibi dağılıyo adam pullukları salmıyo bile bide çekiyo diye gösteriyolar gelsin bizim lüleburgaza göreyim kum gibi yerde salamıyo bizim burda yaptığı nadas 1 karışı geçmez kum gibi yerde gitmiyoda bizim burda hiç gitmez vallahi çekmiş mekmiş hikaye alcaksan italyan alman ingiliz ve turkish den şaşmıycan bilmediğin ota g....nü silmiycen bizim lüleburgazda bi ara zetor bayii vardı 3 ayda kapattı trakya bölgasindede bayi ve servisi yok bozuldummu anca tavuklara kümes olur parça marça bulamazsın anca tornacıdan uydurarak yaparsın motor kısmından arıza yaptımmı at çöpe rektefiyeciler bile diyo sulu gömlek getirmede ne getirsen getir diyo rektefiyeciler bile tamirini yapamıyo yapsa bile çok pahalıya maal oluyo ve eski performansını vermiyo diyolar kayış kopsun hararet görsün iş bitiyo diyorlar yani bizim trakya için 5 para etmez bir traktör bizim burdaki çiftçilerin ve bütün çifçilerin bir traktörden beklentileri uzun ömürlü olcak servis-yedekparça-bayi ağı geniş olcak düşük yakıt tüksek performans olcak ve 2. eli iyi olcak sanayiye gittimmi parça sıkıntısı çekmiycek ve yedek parça ucuz olcak sanayideki çoğu motorcu tarafından tanınan bilinen bir marka olcak tamiri usta için kolay olması lağzım ve bakımı ucuz olcak

paylaşım için teşekürler arkadaşlar lütfen konuyu saptırmayalım ve birbirinizi kırmayın aksi taktirde olayı büyütenlere geregi yapılıcaktır ve konu kapatılıcaktır

arkadaslar butun yazıları okudum ılk oncelıkle sunu soyleyım paylasım guzel elıne saglık ıkıncısıne gelınce zetorun çekısıne tam 19 senedır sahıdım hangısıyle dersen kıyaslarım her konusunda tartısırım tutulmadı ayrı konu ben 19 senedır kullanıyorum bende zetor 7211 90 model var daha ılk defa sanayıye gırdı arıza vermıyo kolay kolay daha hıdrolıgı hıç sokulmedı sanzıman hıç sokulmedı rektevesını bız kendımız yapıyoduk tamırı kolay yanı anlayacagın yakıtı az herkesle ıddaya gırerım yakıt konusunda da çekısdede ha unutmadan masseyde çok kullandık halende var ama yınede zetor dıyorum sadece kotu yanı ıkıncı elı yok dıgerlerı gıbı ona eyvallah sımdı 8441 almayı dusunuyorum ha bıde trakyada usta yokmus derım o motoru sokup takamıyosa ben bıle soker takarım sımdılık bu kadar:))