SIYAH EKRAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaslar benim pc nomal sartlarda sorunsuz oynuyor.yeni datalardada oynuyor ama bazi datalarda oyuna ilk giriste gelen siyah ekan da kaliyor...normalde ilk giriste allta cikan beyaz yazida cikmiyor..pc kilitlenmiyor..en son delicocuk arkadasimizin datasini indirdim..diger arkadaslarimiz o datayi sorunsuz calistirabiliyorken bende yine siyah ekran da kaliyor..

benim pc

amd 6000+ hd3200 ekran karti son guncel driver kurulu (13/01/2009) 2 gb ram..

bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslarimizin bilgisini bekliyorum..tesekkurler..

Ynt: SIYAH EKRAN

emar81 link=topic=16378.msg147362#msg147362 date=1233503777' Alıntı:
arkadaslar benim pc nomal sartlarda sorunsuz oynuyor.yeni datalardada oynuyor ama bazi datalarda oyuna ilk giriste gelen siyah ekan da kaliyor...normalde ilk giriste allta cikan beyaz yazida cikmiyor..pc kilitlenmiyor..en son delicocuk arkadasimizin datasini indirdim..diger arkadaslarimiz o datayi sorunsuz calistirabiliyorken bende yine siyah ekran da kaliyor..

benim pc

amd 6000+ hd3200 ekran karti son guncel driver kurulu (13/01/2009) 2 gb ram..

bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslarimizin bilgisini bekliyorum..tesekkurler..

Kardeş ben biliyorum :D Şimdi bu indirdiğin mapta granss mod varsa o mod sende de yoksa o zaman siyah ekran gelir ve oynayamazsın o yüzden sen grans modu yükle sonra da indirdiğin dataları uygularsın o zaman tıkı bile çıkmaz merak etme :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...