Hangi laptop?

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    32

Ynt: Hangi laptop?

SEN SEN OL TOSHİBADAN VAZGEÇME!!!DAHA SONRA SATARSIN GARANTİSİNDEN TUT SERVİSİNE KADAR SÜPER,ÖZELLİKLERİ KALİTESİYLE ZATEN BOY ÖLÇÜŞEMEZ BAŞKASI...AHH SENİN BU SEÇTİĞİN ALT MODELİ EKRAN KARTI PAYLAŞIMSIZ 256 LIK YADA 512,RAMINİ 2LİK FALAN ALIRSAN SENİN İŞİNİ ÇOKÇOK GÖTÜRÜR...912 $ ONA VERECEĞİNE BİRAZ DAHA EKLE TOSHİBA ALLLL DOSTUM

Ynt: Hangi laptop?

şimdi çoğu özelliği asusun daha üstün tabi fiyatıda öyle 900 küsür $ ' a toshibalarada bir bak derim çünkü karşılaştırma yaptğında tabiki asus almanı tavsiye ederim fakat fiyatları eşit tutsan ona göre karşılaştırma yapsak daha iyi olur diye düşünüyorum fakat karar senin şu laptoplara göre asus daha iyi ve ls2008,2009 rahatlıkla oynayabilirsin

bazı arkadaşlar toshiba kaliteli falan filan der tabi bende biraz hak veriorum yani görünüş dizayn açısından ağırlık açısından iyi fakat bu süper bir bilgisayar olması anlamına gelmez onuda ekleyeyim bana göre toshiba jcb gibi çok tutulmuş bir makine herkez bilip bilmeden kaliteli diyorlar e tabi bende biraz hak veriyorum fakat volvo varken ne biliyim case varken hidromek varken jcb ne yapabilir adı çıkmış sadece başka bir özelliği yok , buda biraz karışık bir açıklama oldu ama :D