Hangi Gazeteyi Okuyorsunuz?

Düzenli aldığınız bir gazete var mı?Hangi gazeteyi okuyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    51

Ynt: Hangi Gazeteyi Okuyorsunuz?

erkut orkal link=topic=16590.msg222940#msg222940 date=1255903102' Alıntı:
YAKIN TAKİP EDİYORUM ESKİŞEHİRDE TARİKATA BAĞLI OLANLARIN EVİNE HERGÜN KESİN ZAMAN GELİYOR...
bişey demiyorum gari yarım sayfa yazı yazdım eğer başkalarının yaptığını yapmak için gazete okusaydım posta okurdum o adamıda anlarım adam müteasıp olduğğu için zaman alır zaten postanın neresi müteasıp hadi onuda geç gazetenin patronları yazarları rabbine yakınsa ben o gazeteden neden kaçayım neticede ben müslüman değilmiyim kalkıpta param yabancıya gitmesin bari :D...

erkut orkal link=topic=16590.msg222940#msg222940 date=1255903102' Alıntı:
YAKIN TAKİP EDİYORUM ESKİŞEHİRDE TARİKATA BAĞLI OLANLARIN EVİNE HERGÜN KESİN ZAMAN GELİYOR...
erkut şimdi tarikata bağlı olan demişsin.zaman dindar bir gazete dindarlığın yanında eğer haber almak için bir gazete okuyacaksan zaman ı tavsiye ederim.ha zamanın eksik kötü yanları varmıdır olabilir.ama başka bir gazetede örn:posta yada başka bir gazeteyi ele alalaım.ben zaman okuyorum.postayıda okuyorum.bnce postada haber bulamazsın ya birinin fotoğrafı vardır yada birinin dedikousu.sana tavsiyem tarafsız olarak 2 gazeteyide al karşına ve tek tek satır satır dikkat ederek oku farkı anlayacaksın.

doganbey1 link=topic=16590.msg223148#msg223148 date=1256039277' Alıntı:
erkut şimdi tarikata bağlı olan demişsin.zaman dindar bir gazete dindarlığın yanında eğer haber almak için bir gazete okuyacaksan zaman ı tavsiye ederim.ha zamanın eksik kötü yanları varmıdır olabilir.ama başka bir gazetede örn:posta yada başka bir gazeteyi ele alalaım.ben zaman okuyorum.postayıda okuyorum.bnce postada haber bulamazsın ya birinin fotoğrafı vardır yada birinin dedikousu.sana tavsiyem tarafsız olarak 2 gazeteyide al karşına ve tek tek satır satır dikkat ederek oku farkı anlayacaksın.
boş iş ve boş konuşmalar o gazetenin nasıl kimlere dağıtıldığını ben çok iyi bilirim boşuna konuşmayın bence herkezi uyutmayın dindarmış ne dini milleti nasıl soyulur onun dini mi eğerki o gazetenin yöneticilerin de ve ya yazarların din le alakalı bir şey yoktur ve göstermeliktir siz ne olacaksın VAKİT GAZETSİ var sizden kat kat dindar ama hüseyin üzmez denilen vakit yazarı olan şahıs kaç tane çocuğa tecavüzden içeride biliyormusunz siz anca ergenekonu bilin daha çok görüş bildirirdim ama yeri değil

Arkadaşlar burada sadece hangi gazeteyi okuduğunuz sorusu var.Tabi ki herkesin kendine göre bir görüşü vardır bu konuda,belirtmekte de özgürdür.Ama burası yeri değil.Bir başlarsak sonunu bulamayız.Msnde veya özel mesaj yoluyla bu konuyu kendi aranızda tartışabilirsiniz.Lütfen tartışma yaratacak mesaj yazmayın.Tekrarı halinde mesajlarınızı silmek zorunda kalıp konuyu kilitleyeceğim.Haberiniz olsun...

ÇağRı link=topic=16590.msg223162#msg223162 date=1256048346' Alıntı:
Arkadaşlar burada sadece hangi gazeteyi okuduğunuz sorusu var.Tabi ki herkesin kendine göre bir görüşü vardır bu konuda,belirtmekte de özgürdür.Ama burası yeri değil.Bir başlarsak sonunu bulamayız.Msnde veya özel mesaj yoluyla bu konuyu kendi aranızda tartışabilirsiniz.Lütfen tartışma yaratacak mesaj yazmayın.Tekrarı halinde mesajlarınızı silmek zorunda kalıp konuyu kilitleyeceğim.Haberiniz olsun...
evet güzel bir nokta koyuldu benden kaynaklanan bir durum olduysa özür dilerim ben sadece neden sevdiğimi paylaşmak istemiştim iş yine izah ettiğim noktaya geldi siyaseti hayatım boyunca sevmedim ve nefret ederim siyasi tartışmalara katılmayı bırak yanından geçmem bu yüzdende sahte parayı bile ışığa tutup bakamazken kendi kendimize o iyi bu iti diyerekte iyi olanı çıkartamayız bu nedenle yine en güzeli herkezin doğrularını kendine bırakmak teşekkür ederim

Arkadaşlar, gazeteye dayandırarak işin ucunu siyasete bağlamayın lütfen. Eğer ki burada siyasi birşeyler konuşulursa site bölünür. O yüzden kimse siyasi görüşünü belli etmesin, açıklamasın. Siyaset isteyen siyasi forumlarda bu eksikliğini gidersin. Bildiğiniz üzere Balkan Savaşları ' nın kaybedilmesinin sebebi siyasettir, şurada güzel bir ortam kuruyoruz, arkadaşlıklar oluşturuyoruz, işin içine siyaset sokup da birbirimize girmeyelim. Herkesin düşüncesi birbirinden farklıdır, ben şu sitede en samimi olduğum arkadaşlarımla bile siyaset konuşmam, onlarda benimle konuşmaz. Çünkü biliriz ki dostluğu bölecek tek şey siyasettir, o yüzden bu konulardan uzak duruyoruz.

Hangi gazetenin hangi partiye yakın olduğu bizim konumuz değil, bunu ayrıca açıklamaya gerek yok. Alt tarafı okuduğumuz gazeteyi yazacağız.

Insanları yaftalamayan,onları bolmeyen,kıskırtmayan,yalan haber yapmayan,bu ulkenın mıllı ve manevı degerlerıne sahıp cıkan butun gazetelerı okurum.ankette oyumu zamana verdım.