tokat romorkları yenııı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: tokat romorkları yenııı

ilk resimdeki römorkta şasi profilleri ortada kademeli yapılmış...şasinin yekpare (birbütün)çalışması daha sağlıklı olur..bu römorkta kasa yükü arka kısımda şasiye düzenli aktarılamaz bu sebeble römorkun kasa zamanla eğilir görüşündeyim. ikinci bi husus römorkun traktöre bağlantı oku tek L profille değil enaz iki en uygun üç noktadan L profille eğilmeye karşı desteklenmeli...paylaşım için teşekkürler...

valla gardaş sen anlıyon galiba bu işlerden o dediğin römork ilk resim en az 8000 lira istiyolar bildiğim kadrıyla eline sağlı süleyman abi

absevuj link=topic=16747.msg149409#msg149409 date=1233768050' Alıntı:
valla gardaş sen anlıyon galiba bu işlerden o dediğin römork ilk resim en az 8000 lira istiyolar bildiğim kadrıyla eline sağlı süleyman abi
o römorka 8000 tl fazla...benim anlamadığım demir fiyatları artınca römork fiyatı arttı fakat demir fiyatı düştüğü halde römorkun fiyatı düşmüyor...2008 yazında demirin ton fiyatı 2000tl iken 2009 ocak itibarıyle 800-900 tl

8000- 9000 verıncede sağlam bısı olsa nese bunlar teneke yığını kardesım ya valla ben guvenıp bunlara fazla yuk atamam bizim burda resımdekı ıkı teker mavı romorkler kullanılıyo 9 10 ton pancar yukluyom ma benımkı bundan dııl baska bı fırma iyi sayılır bunlara bakarak yıne yorumun ıçın tesekkurler

haklısın gardaş ama işte özel sektör bu devlet karışmıyo onlarda istediği gibi fiyat koyuyolar

[move]kazovalı[/move]

ne olursa olsun bu memlekette bu işler yapılıyoya ben buna bakarım helel olsun hangi sektörde olursa olsun bu bölğede imalat yapmanın ne kadar zor olduğunu ben çok iyi bilirim gurur duydum

fox60 link=topic=16747.msg150198#msg150198 date=1233854302' Alıntı:
ne olursa olsun bu memlekette bu işler yapılıyoya ben buna bakarım helel olsun hangi sektörde olursa olsun bu bölğede imalat yapmanın ne kadar zor olduğunu ben çok iyi bilirim gurur duydum
bildiğim kadarıyla römork ithal etmiyoruz, üretimi yerli firmalar yapıyor...bu römorkların Tokatta üretiliyor olması kalitesinin düşük olmasını gerektirmez..çiftçi bu römorka 8000 tl veriyorsa römork bunun hakkını vermeli, bu paralar kolay kazanılmıyor..ayrıca firmalar müşterinin yorum ve şikayetleri ile yanlışlarını düzeltir...ayrıca yorumunuz için teşekkürler

sağlam ve uygun römork olarak herkeze palazoğlu nu tavsiye ederim römuorkta 4 ton yazıyor ama ben 10 ton pancar sarabiliyorum

kardes bızım arazı yapızı bıraz engebelı 4 tekerlı romork yok hanı olur aslında ama kendımı bıldım bılelı hep ıkı teker genelı kullanıyo tarlalar kuçuk sayılır 4 tekerlı romork aslında daha guzel ama alısılmamıs ya o yuzden kullanılmıyo burularda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...