8066&6420 camurda iki römorku yola cıkarıyor

Ynt: 8066&6420 camurda iki römorku yola cıkarıyor

emeğine sağlık 80-66ya tümosan kabini çok güzel olmuş.
video mükemmeldi.biraz şov var işde galiba:) 80-66 nın el gazı biraz fazla çekilmiş çok debeleniyo.jd kendisi çıkamıyomu burdan? +repp

yorumlar icin sag olun aslında cıkıyor ama bundan derin cukurlar var dı dingillerin sürünerek gectigi ordan cıkardık bidahadada salmadık zinciri evet biraz fazla cekmişim elgazını birazda şov var tabi ranger kabin orjinal deil konya yapımı bayramoglu kabin sanayinin bana göre bu daha cok yakışmış 8066 ya diye düşünüyorum

paylaşim için sağol okan +rep
80 66 ya yüklenmisin john deere yide alıp gidiyor güzel video teşekkürler
bizim şimdiki söktüğümüz tarlanın yoluda aynı böyle çukur oluştu yaklaşik 3 km gelir motor kendi buluyor tarlayı

valla ben hepinez katılıyorum am jd olmassa ordaki römorklar cıkmıyor tamam 8066 yabana atılacak bi motor deil ama başkasının hakkınıda yememek lazım

of of of tam ben lik yer şu romorklara bak yaw walla tekerler havada gidio sanki :D saol paylaşım için +rep

ya bıde ordakı halat bı kopsa acaba 80 ı nası yakalıcaksınız kosarak yakalayabılırmıydınız!?? j.d ıle yakalarsın dıcemde j.d ordan kendını bıle cıkaramazdı o durumda=)) yakınlarda kanal varmı!!