EZELİ RAKİPLERİN mücadelesi....

Ynt: EZELİ RAKİPLERİN mücadelesi....

Ağırlığın üstündekiler forumdan mı? bıy-*s

bizim popülerlik bi günde 25 düşmüş.. Çok da lazımdı ya neyse.. Organize işler bunlaarr.. zuha-*-s

Bir de öneri; niki (arap alfabesi sanırım) tarafımdan okunamayan arkadaş sanırım forumun admini idi ondan bi rica etsek de bi antifenot bölümü açsa da millet orda içinden geldiği gibi sövüp saysa, biz de rahat rahat işimize baksak..

Agri_King link=topic=16843.msg150799#msg150799 date=1233942627' Alıntı:

bizim popülerlik bi günde 25 düşmüş.. Çok da lazımdı ya neyse.. Organize işler bunlaarr.. zuha-*-s

Bir de öneri; niki (arap alfabesi sanırım) tarafımdan okunamayan arkadaş sanırım forumun admini idi ondan bi rica etsek de bi antifenot bölümü açsa da millet orda içinden geldiği gibi sövüp saysa, biz de rahat rahat işimize baksak..
abi organıze sanayı falan deıl sıtede sorun var takma kafana su akar yolunu bulur okiş :8

Agri_King link=topic=16843.msg150799#msg150799 date=1233942627' Alıntı:

Nickimin altında adım yazıyor, sizin profilde 'Kerhen Üye' yazan yerde. Özel mesajla sebebi size bilgilendirdim. Umarım anlaşılmıştır mesele, yanlış taraflara çekilmesi hoş değil.

Öneriniz konusuna gelince, bu sitede sövmek, başka bir markayı körü körüne kötülemek yasaktır. Biz üyelerimize böyle bir imkan vermiyoruz, başka markayı kötüleyeceklerine, kendi bölümlerinde kendi markalarını istedikleri kadar övebilirler.

of of son video bitirmiş olayı al sana avans kıpırdatamıyor bile ben bayağı motor sanardım deerleri. Yoksa ikisi arasında beygir farkımı var.