DİKKAT...DİKKAT... BEĞENİLİYORUZ..!

17.12.2007
3,301
213
Konya

TRAKKULUP DOSTLARI BEĞENİLİYORUZ.BUGÜNLERDE OKULDA VE KAFEDE SİTEYİ AÇTIĞIMDA HERKES YANIMA GELİYOR VE SİTEYİ SÖLE İNCELEYİNCE GÜZEL OLDUĞUNU AMLIYOR VE BANA NASIL GİRECEĞİMİ SORUYORLAR... BENDE ÜYE OLACAKSINIZ DİYORUM... YANİ SİZİN ANLAYACAĞINIZ BÜYÜYORUZ...

[glow=red,2,300]ADIM ADIM BÜYÜYORUZ
HİÇ DURMADAN YÜRÜYORUZ
HER GÜN HER DAKİKA
BIKMADAN USANMADAN
İLERİYE KOŞUYORUZ[/glow]

: DİKKAT...DİKKAT... BEĞENİLİYORUZ..!

Evet Site gerçekten çok hızlı büyüyor...Bu site ilk açıldığında bi kaç kişi vardık.Hergün siteye girip bakıyodum pek bi hareketlilık yok.Zaman geldi artık birisi msj yazsında okuyayım dediğim gün oldu. :) Ama artık öle değil konuları okumaya yetişemiyorum...Bazı konulara bi kaç aydır bakamamışımdır. :)
Sitede Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum...

GELİŞMEK BAZI ACILARDAN GÜZEL OLSADA BEN FAZLA GELİŞMEYİ SEVMİYORUM..SİTENİ ŞU ANKİ HALİ GAYET GÜZEL DAHA GELİŞİRSEK MESAJLARA YETİŞEMEYİZ BENDE BU DURUMU HİÇ SEVMİYORUM...BENCE FAZLA BÜYÜMEYELİM....

Arkadaşlar, hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu sitenin bu hale gelmesinde tüm arkadaşlarımızın emekleri var. Bu site şuan en güzel zamanını yaşıyor, zaten artık daha fazla bir tanıtım derdinde değiliz. Çünkü çokluk olunca karışıklık çıkıyor, düzen bozulmaya başlıyor. İnşallah bu gidişatımız devam eder...