dnw farm

Ynt: dnw farm

bende yukledım oyun gusel ama bı kac sorum var aletlerı hangı tusla takıyoruz hıdrolık neyle calısıyo bıde bızım bıcerdovermız yok nasıl olcak + kaydetme secenegmız yokmu

arkadaslar oyunu ındırdım oyun da dolaşan kamyon bıcer felan yollardan gecıyolar oyunu actım makınalar bı yerde tab tusuna basınca oraya gıdıyo ustuste bınmıs makınalar hepsıne bındım ayrıca hız gostergesı felan calısıyo guzel ama gerı evın yolunu bulamadım traktorlere felan boşluk tuşuyla bınılıyo tekne var yanına yaklasınca 1 ve 2 dıe yanda yer cıkıo 2 ye bastım tekneyı taktı oyunun grafıkler guzel yenı yukledım ıcın bıraz arastırma yapmam lazım ana menu yok esc ye basınca dırek cıkıo 'indiren arkadaslar rar ın ıcındekı dosyayı yenı bı dosya acıp hepsını onun ıcıne kopyalayın rardan dvn exe ordan dırek gırersenız hata verıyo yenı bı dosya acıp ıcıne kopyalayın ordan dwn farm dosyasına tıklayıp oyuna gırebılırsınız ama kayıt felan bılmıyorum

arkadaslar yenı bıseyler daha buldum oyunu dırek esc den kapattım makınaların yerını deıgtım oyunu yenıden actım duruyodu yanı oyundan cıktınızda oyun kayd oluyo ayrıca 'ı ve u' harflerıyle vıtes yukseltıp alcalıyo icine v ile gırılıyo ama tarlayı ekmek ıcın ekıpmanları hala bulamadım sadece traktor bıcer ve kamyonet var bıde ekmek ıcın kullanılan makına var harelde en cok ılgımı ceken yoldan bıcer traktor kamyonet gecıo ındıren arkadslar varsa bu ekım bıcım olayları ıle ılgılı bısey bulan varsa paylasırsa sevınırım

Paylaşım güzel yalnız oyun pek hoşuma gitmedi traktörle dönmek baya bi zaman alıyor.Direksiyonu hoşuma gitmedi manewrası çok az pullukla ve goblede pratik değil..... :D Sanrım biraz fazla oldu ama paylaşım için tşk.....