V@LTR@ C90 Ve Çamur Maceraları

Ynt: V@LTR@ C90 Ve Çamur Maceraları

Güzel paylaşım. Bu Valtra C 90 ' mı oluyor? Sanırım daha önce hiç görmedim. Valtra ' nın sitesinede baktım. Orada da C serisi yer almıyor. Bu seri üretimden kalktı mı? Beygir gücü ne kadar?

alipasalierkan link=topic=17147.msg153836#msg153836 date=1234388855' Alıntı:
Güzel paylaşım. Bu Valtra C 90 ' mı oluyor? Sanırım daha önce hiç görmedim. Valtra ' nın sitesinede baktım. Orada da C serisi yer almıyor. Bu seri üretimden kalktı mı? Beygir gücü ne kadar?
valtra nın ön yükleyici için özel olarak ürettiği modeldir c serisi.110 bg common rail motora sahip.

traktör güzel ön yükleyici çok kullanışlıda anlamadığım bu yüklediği balya değilmi bunları neden bukadar çok yaymışlar üst üste yığmamışlar zamanında ve buraya ilk defamı bu kadar yağmur yağdı daha önce bu kadar çamur olmuyormuyduda balyaları o araziye istiflemişler başka yer yokmuş gibi
hayır kışın boş boşuna 1 kamyon yükleyinceye kadar kaç kere bu çamurda gidip gelecek yaktığı mazota yazık ,
paylaşım güzel teşekkürler

nkoca link=topic=17147.msg154588#msg154588 date=1234552312' Alıntı:
traktör güzel ön yükleyici çok kullanışlıda anlamadığım bu yüklediği balya değilmi bunları neden bukadar çok yaymışlar üst üste yığmamışlar zamanında ve buraya ilk defamı bu kadar yağmur yağdı daha önce bu kadar çamur olmuyormuyduda balyaları o araziye istiflemişler başka yer yokmuş gibi
hayır kışın boş boşuna 1 kamyon yükleyinceye kadar kaç kere bu çamurda gidip gelecek yaktığı mazota yazık ,
paylaşım güzel teşekkürler
ben teşekkür ederim. birincisi bu arsayı bu sene aldık daha önce çayırdı.ikincisi pancar küspesi üst üste istiflenmesi zordur.normalde istifleniyor fakat alanın gneişliğinden dolayı tek kat istifledik.son yağan yağmurlardan dolayı çamur oldu.normalde kamyon alacağı paketlerin yanına gidiyordu.gerçi şöför gitse sorun deilde batarım die korkuo :D sorun deil çıkartırız dioruz olmaz dio...