NEW HOLLAND-2

Ynt: NEW HOLLAND-2

paylaşım için tşk.

NH2 (SIMA yenilik ödüleri 2009 altın madalya) temelde T6000 özelliklerini taşıyan,daha sessiz ve daha az ısınan, çevreye zararlı
madde yaymayan kapalı alanlarda kullanılabilirliği yüksek,hidrojen yakıt hücreleri vasıtası ile 80kw (106hp) güç üreten bir traktör.

Ayrıca New Hollandın 40-115 hp arası traktörlerde kullanacağı sürekli değişken,daha iyi güç aktarımı ve yakıt tasarrufu sağlayan,
çelik örgülü zincire sahip,mekik kolu ve gaz pedalından başka kontrol gerektirmeyen tamamen otomatik EasyDrive™ (SIMA yenilik ödüleri
2009 gümüş madalya) transmisyona sahip. NH2 önümüzdeki beş yıl içerisinde satışa sunulması planlanıyor.

paylaşım için tşk.

NH2 (SIMA yenilik ödüleri 2009 altın madalya) temelde T6000 özelliklerini taşıyan,daha sessiz ve daha az ısınan, çevreye zararlı
madde yaymayan kapalı alanlarda kullanılabilirliği yüksek,hidrojen yakıt hücreleri vasıtası ile 80kw (106hp) güç üreten bir traktör.

Ayrıca New Hollandın 40-115 hp arası traktörlerde kullanacağı sürekli değişken,daha iyi güç aktarımı ve yakıt tasarrufu sağlayan,
çelik örgülü zincire sahip,mekik kolu ve gaz pedalından başka kontrol gerektirmeyen tamamen otomatik EasyDrive™ (SIMA yenilik ödüleri
2009 gümüş madalya) transmisyona sahip. NH2 önümüzdeki beş yıl içerisinde satışa sunulması planlanıyor.
güzel bi teknoloji yapmışlar salih ilk satışa çıktığı an türkiyeyede gelir çünkü tl 100 a lar da ilk çıktığında türkiyeye geldi

ramazanpullu link=topic=17168.msg155829#msg155829 date=1234864032' Alıntı:
güzel bi teknoloji yapmışlar salih ilk satışa çıktığı an türkiyeyede gelir çünkü tl 100 a lar da ilk çıktığında türkiyeye geldi

Güzel resimler
TL-A serisi Türkiyeye ilk geldiğinde ben Lise 1e gidiyordum Yurtta kalıyordum, arkadaşlar benim traktöre olan ilgimi bildiği için Gazetede gördükleri bi haberi bana söylediler TL-A serisi Dünya ile aynı anda Türkiye/Adanada sanırsam tanıtımı yapılmıştı... Euro üzerinden satışa sunulmuştu ozaman hesapladım 81 milyar 450 milyondu, dün gibi aklımda... Yanlış hatırlamıyorsam yeni TM seriside Dünya ile aynı anda Türkiyeye gelmişti... ' ' Eski TM serisi 105-160 Hp arası 5 farklı modelden oluşuyor, Yeni TM serisi ise 110-196Hp arası 5 farklı modelden oluşuyor, TM 120. 130, 155, 175 ve 190 ' '

salih link=topic=17168.msg155828#msg155828 date=1234863599' Alıntı:
ıste yenılık ıste teklonojı!!! bu traktorde bırde on suspansıon koysalar kusursuz olur turkıye ye gelse burda cok alacak kısı olduguna emınım!!
4 yıl sonra gelirse eğer ilk alacaklardan biri benim.eğer bu yıl gelirse 4 yıl sonra alacaklardan biri yine benim.süper bişey yahu...videosunuda izledim mükemmel....güzel paylaşım.