Kızmayın ama çok tipsiz

Ynt: Kızmayın ama çok tipsiz

konunun başlığı hakkında , ' teknik kişiler kızmaz ikna eder ' ...ayrıca eleştiriye açık olmayanlar eleştirmesin...her türlü eleştiriye ve yoruma açık olmak ..doğruları bulmakta hız kazanmaktır.. diye düşünüyorum....tipini bende beyenmedim...

FENDT hakkında eleştirilere bende açığım 84 lü yıllarda bu konsepte bir makinaya ancak saç yada sonradan giydirme bir şekilde tip yada görsellik kazandırılabilirdi fakat asıl özelliği bir çok kombineyi takıp kullanma uyarlama olduğu için tip beklenemez ben 900 serisindeki Porche tasarımını beğeniyorum bunu beğendim demek bile olmaz

Tipsiz olduğu çok doğru ama o yıllar için çok ayrıcalıklı bir makina diye düşünüyorum. Hatta buna xerion ile akrabalık var mı diyesim geliyor. Kullanım amacına göre harika bir alet.

220 voltluk şehir gerilimii ile çalışıyor galiba...fişi prize yak işlem tamam..:) şaka biyana balya yüklemek için oldukça kullanışlı ve eminimki bu kadar kullanışlı bir makinanın tipsiz olması kullanan operatörün hiçte umurunda değildir.... paylaşım için teşekkürler....