erkunt traktör

arkadaşlar erkunt traktörü kullananlar traktörden şikayetleri var mı? performans,servis,bayi vb konularda sorun yaşanıyor mu? sadece kullanan arkadaşlar bilgi verirse çok iyi olur.birçok arkadaşa ışık tutar.

Ynt: erkunt traktör

birader ben geçen sene 2008 model sıfır t70 dt aldım çiftte ve makinede çok memnunum,biraz komprösörü fazla salıo motoru birde önlerde fren olmadığı için sakat oluo onun için önceden tedbir alman gerekebiliyor,kabinin içi çok geniş rahat ve ferahtır,gece kullanımı ayrı bir zevk veriyor,

arkadaşım hiç kullanmadım ama yakından inceleme şansım oldu biraz konfor yörürden rüşük olsada çekiş ve sürat açısından iyi duruyorlar ve kullananlarardan da pek şikayet dulmadım

Arkadaşlar bende bu sene erkunt servet 80 aldım fakat almaz olaydım nedenmi.traktrden br şikatim yok allahtan faprikasyon hatası olmadı olsaydı yanlızca bana göre hurdaya giderdi. burda birçok arkuntcu arkadaş bu salak ne diyor dedinizi duyar gibiyim ozaman başımdan geçenleri yazıyım gerçek salak kimmiş elbetde bennnn
bu sene traktr çiftlemek için galerileri gezerken erkut bayinin yanından geçtik almayada niyetimiz yoktu.fakat adamın okadar çene çalışıyorkibizi kandırmayı başatdı.servet 80 lüks tipine 70 bine anlaştık.birgün sonra banka muamele kağıtlarını yaptırdım bayiye verdim.aradan 15 gün geçti tık yok arıyorum faiz düşecek arıyoru incelemede v.s sonunda bize baya geldi vaz geçme pozusyonuna gldik birgün bankadan bizi aradılar kefillerden biri yaşlı genç isdiyorlar buda bahane oldu bankadan gidip kağıtları aldım ogün arabayla ilçeden geçeken tmosan traktr gördük 85 80 60bine pazarlık yaptık traktr aldım ev getirdim aradan iki saat geçti erkunt bayi aradı ee niye vaz geçtiniz sorun çıkardılar bizde vaz geçti ya biz halletdik onlara bakmayın v.s v.s bizde tekrar tamam dedik tümosanı deniştirmezdim fakat fiteslerde sorun vardı geçmiyordu dedimdede alışmadı ondan dediler.neyse bunu üzerine tmosanda devriye girince 5 bin tl daha indirtdirdik.65 bine pazarlık oldu.gece getirdilr ogün evde değildim arazideydim.sabah ne görüyüm bizim pazarlık etdimiz traktr deil erkuntun lüks tipi deiltel aştım gelin götürün şu traktrünüzü araya tanıdık soktular arka idirolla pisdon vermeleri karşılında vaz geçtik vermekten bugün oldu daha gelecek.
aradan birgün geçti traktr çalışmıyor bayiyi aradım traktr çalışmıyor oda servisi arıyor gelen yok satarkende iki servis var biri dışarda biri içerde çalışıyormuş.bayi bana deprejin yanını sök şunu yp bunu yap neyse elimizden geldide yaptım ya bunu anlamayan biri olsaydı.neyse ilçemizdeki servis birgün sonra arıyor beni erkuntun müdürü aradı işde senin meseleyi anlatdı bende işim var dedim gelmedim müdür seni arayacaktı aramadımı diyor.keşke arasaydı azıma geleni derdim müdürün servise gücü yetmiyor arakadaşlar ne olursa olsun hangi traktrü alırsanız alın pazarlık etdiniz traktrün şase numarasını üzerinize alın yada yanında sizde gelin eve götürürken..
şimdi burda kim salak tabiyki bennn
balık baştan kokar alan arkadaşlar umarım bu sizin başınızdan geçmez.aman dikkat edin kayseri erkunt bayine.
burdan müdürler okuyorsa servise gücünüz yetmiyorsa müdürlük yapmayın.
bayilerin yapmış oldukları bu durumlar gücünüz yetmiyorsa bayilik vermeyin.
biz bu şekilde kandırmacı br zihniyetle çalışırız derseniz benim gibi birçok salakın bu yazılarını göreceksiniz.
bunu yazan bir erkunt maduru.
yada SALA
tel.0 506 203 08 71
atres:kanlıca ksb. kozaklı nevşehir
arnım açık bizde yalan yok

ben çok memnunum hiç bir problemim yok ne serrvis ne bayi nede yedek parça hiç bir sıkıntım olmadı aldığıma çok memnunum şimdi bir tane daha alacağım imkanlar ney i el verir bilmiyorum 4*4 ünü düşünüyorum erkunttan şaşmam bu saatten sonra yakıt konusun da çekiş konusunda zaten süper yani hiç problem yaşamadım

yıl başında erkunt kısmet 55 aldım 2wd servis bayi fabrika ile bir problem çıkmadı her konuda yardımcı olmaya çalıştılar şu anda ön lastiklerde problem var fabrika petlasla irtibata geçip bana exper yolluyor