AGROPLUS KULLANAN VAR MI?

Ynt: AGROPLUS KULLANAN VAR MI?

selam arkadas bende 87 agroplus var gayet memnunum tabı sole bısey vardır herkes kendı malını over ama benm koyumde 85 90 hp motor bana kafa tutamaz:) serı makına ben 1 vıtesten asğı dusmem tarlada tork(power)özellıği super memleket nere???çeşitli yörelerden arkadas tanımak işterım

gacal34 link=topic=17333.msg243222#msg243222 date=1264011306' Alıntı:
selam arkadas bende 87 agroplus var gayet memnunum tabı sole bısey vardır herkes kendı malını over ama benm koyumde 85 90 hp motor bana kafa tutamaz:) serı makına ben 1 vıtesten asğı dusmem tarlada tork(power)özellıği super memleket nere???çeşitli yörelerden arkadas tanımak işterım
eskişehirliyim sen

arkadaşlar bende uzun süredir agrofar 87 deutz takit ediyorum ve araştırıyorum bende 2 tane 266 gold var birini verip traktörü büyültmeyi düşünüyorum bunların donanımı çekişi kuyruk milindeki performansı hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa bana yardımcı ola bilirlermi bide ikinci eli konusunda önerileri olanlar varmı şimdiden teşekürler isteyenede özelden tel de veriyim arasınlar

corlum59 link=topic=17333.msg308768#msg308768 date=1290289574' Alıntı:
İLLAKİ BUNLAR ÖNEMLİ AMA BE MOTOR ALSAM ŞUAN YA CASE ALIRIM YA JONDERE BİLMİYORUM BELKİ DEOTZ İYİ MOTORDUR AMA YANILTMAYIM BEN KENDİ DÜŞÜNCEM

jondereyi sevmiyorum burda pek tudulmadı case motorlara bakmaya gittim geçen hoşuma gitti fiatınmış zaten 85 lik var italyan onu beyendim fiyatı biraz tuzlu ama motor yapmış adamlar 80 likte diri duruyor niyetim tümosanı vermek bıktım,sen ne kullanıyon