mf seyahate hazır

image.aspx

image.aspx

image.aspx

Ynt: mf seyahate hazır

lordmstf link=topic=17368.msg157473#msg157473 date=1235236648' Alıntı:
bu motorun kaçtane beygiri var bileniniz var mı?
o motoru oraya sokmakta baya masraflı iş bee :D
ne masrafı al eline anahtarı gölgeliği sök 2. tekerleri sök
tam girerken ekzozuda söktünmü işlem tamam sonra arkasına söktüğün parçaları koy
çifçi adam kendi yaptığı işte çalıştığını masraf olarak saymaz (işçi saat ücreti misali)

güzel paylaşım, bu yerleştirme ile benim bildiğim bir bilgi vereyim arkadaşlar. dış ülkelerden gemi ile gelen traktörlerin jantlarını traktöre hep dar tarafını takıyorlar.nedeni ise gemiye daha çok traktör sığdırabilmek.traktörleri satın aldıktan sonra jantlarını lastiklerinden sökmeden jantları sağ sol yaparak traktörlerin iz genişliğini 7 ile 10 cm arası açılabilir. ben NH ' nin jantlarını sağ sol yaptım traktörün arkadan ölçtüğümde 15.5 cm daha genişledi. bazı arkadaşlara belki faydası olur, fotoğraflı bilgisini bahar geldiğinde paylaşırım inşallah.

gökoğlu link=topic=17368.msg158083#msg158083 date=1235338844' Alıntı:
güzel paylaşım, bu yerleştirme ile benim bildiğim bir bilgi vereyim arkadaşlar. dış ülkelerden gemi ile gelen traktörlerin jantlarını traktöre hep dar tarafını takıyorlar.nedeni ise gemiye daha çok traktör sığdırabilmek.traktörleri satın aldıktan sonra jantlarını lastiklerinden sökmeden jantları sağ sol yaparak traktörlerin iz genişliğini 7 ile 10 cm arası açılabilir. ben NH ' nin jantlarını sağ sol yaptım traktörün arkadan ölçtüğümde 15.5 cm daha genişledi. bazı arkadaşlara belki faydası olur, fotoğraflı bilgisini bahar geldiğinde paylaşırım inşallah.
hüseyın abı faydalı bı acıklama tsk bu lastıkdekı degısım cıft surerkende bellı oluyor