Atalaylar Oto Beypazarı Tarla Tatbikatı Videoları

Ynt: Atalaylar Oto Beypazarı Tarla Tatbikatı Videoları

arkadaşlar bence buda bi aldatma söz konusu gibime geliyor çünkü bende 6460 var 6lı 14 numara yaylı alpler pulluk var ben bu videoyu izledim 6460 ın eksantrik dişlisini bağlamadığın dan dolayı iyi gidemiyor arkadaşlar bende var 6460 böyle gitmiyor yadavideodaki 6460 sağır yadaonun pulluk arızalı çünkü pullukta en ufak eyik olsun traktörü tutuyor ben bu videoya güvenmiyorum

bu video da aldatmaca var gibime geliyor.. zaten videolardan birindencase hattan cıkmış yandan salmış gidiyor hata girse okadar hızlı gidemez hattan cıkınca pullukların yarısı batmıyor bunu traktör kullanmayanlara yuttururlar zaten hattada hiç arka arkaya pulluga binerken cekmemişler.. artı bayilere hiç guvenmem :))

arkadaşlar bu case adın da ama bildigimiz newhollant ben gittim üretim yerine biri kırmızı biri mavi olarak cıkıyor.massey 6460 dan şüphesi olan varsa benim videoları izlerse görür arkadaşlar

mf nin şöförü bilinçli olarak traktörü ,başa geldiği zaman patinaj yaptırıyor,,,zaten belli ön difransiyeli bile kilitlememiş..adil bi karşılaştırma olmamış....

arkadaşlar bence denemelerde gerçekten bir gariplik var,bendede deutz k100 agrotron var,6 ' lı 14 numara tam otomatik turan çekiyor ama bu traktörlerden daha hızlı gidiyor.