Şeker Fabrikaları

BAKTIM Kİ ŞEKER FABRİKALARI İLE İLGİLİ BÖLÜM, KONU YOK BARİ BEN BAŞLATAYIM DEDİM KATILIMCILARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
ÇUMRA ŞEKER GENEL GÖRÜNÜŞ:
40.000 TONLUK ŞEKER SİLOSU VE SIVI SEKER TESİSİ

ANA KUMANADA ODASI FABRİKANIN BÜTÜN MOTOR VANA BASINÇ KONTROLÜ BURADAN YAPILIYOR
AÇILIŞ ÖNCESİ NİZAMİYEDEN ÇUMRA ŞEKER
KİREÇ OCAĞIMIZ
ŞERBET PİŞİRİM KAZANLARI VE BEN

Ynt: Şeker Fabrikaları

ÇUMRA ŞEKER FABRİKASI TÜRKİYENİN EN BÜYÜK DÜNYANIN 3. BÜYÜK VE DÜNYANIN EN MODERN FABRİKASIDIR. GÜNDE 12500 TON PANCAR İŞLEME KAPASİTESİ VARDIR. GÜNLÜK ORTALAMA 1800 - 2000 TON KRİSTAL ŞEKER ÜRETİMİ VARDIR. FABRİKAMIZIN TAMAMI OTOMASYON SİSTEMİ İLE YÖNETİLMEKTEDİR. ÇUMRA ŞEKER FABRİKASINDA GÜNLÜK 500 TON SIVI ŞEKER ÜRETİM KAPASİTESİ OLAN SIVI ŞEKER TESİSİ, AVRUPANIN TEK BUHAR TÜRBİNLİ VE 300 TON KAPASİTELİ KÜSPE KURUTMA TESİSİ, TORKU ÇİKOLATA FABRİKASI, ÇİFTCİNİN UMUDU BİOETANOL FABRİKASI BULUNMAKTADIR.

sayın başkanımız Recep KONUK türkiyedeki satılacak olan bütün şeker fabrikalarına talip olduğumuzu söyledi inşallah konya şeker fabrikası gibi zarar eden şeker fabrikalarını alıp konya ve çumra şekerin seviyesine getirir

YUSSUF link=topic=17406.msg157425#msg157425 date=1235228157' Alıntı:
sayın başkanımız Recep KONUK türkiyedeki satılacak olan bütün şeker fabrikalarına talip olduğumuzu söyledi inşallah konya şeker fabrikası gibi zarar eden şeker fabrikalarını alıp konya ve çumra şekerin seviyesine getirir
recep konuk gibi bir iş adamına sahip olduğunuz için çok şanslısınız,,,ereğli şeker fabrikasınıda alır bu gidişle...

nt@hmet link=topic=17406.msg167851#msg167851 date=1237906007' Alıntı:
recep konuk gibi bir iş adamına sahip olduğunuz için çok şanslısınız,,,ereğli şeker fabrikasınıda alır bu gidişle...
projesinde var alacak orayıda 2 gün önce bende fabrikadaydım pancar bitince gitmemiştim 2 gün önce gittim tanınmaz hale gelmiş fabrika her gün bişi cıkarıyolar yani resmen darphane yapmışlar şimdi israile konya şeker amlemi olarak şeker gidiyor vallaha bana gurur verdi ayrıca allahta razı olsun konyayı yeşillendirdi

Resim açılmıyor arkadaşım bu fabrika işine gelince bizde bekliyoruz eskilliler olarak Recep KONUK Eskile fabrika açacak diye Eskilin pancar kaldırma kapasitesi çok yüksek böyle bir söylentide var İNŞALLAH açılır.