kurtarıcı tm 120

goruntu031d2989.jpg

goruntu039f29d7.jpg

goruntu034bd47a.jpg

http://www.dailymotion.com/video/x8ep97_tm-120-camurda_news

Ynt: kurtarıcı tm 120

ne zor işmiş yahu bu havuç tarımı, bir çeltik tarımını merak ederim bir de bu havuş işini, keşke imkanım olsa da yapsam her ikisini de..
güzel paylaşım eline sağlık +rep.
..

ne zor işmiş yahu bu havuç tarımı, bir çeltik tarımını merak ederim bir de bu havuş işini, keşke imkanım olsa da yapsam her ikisini de..
güzel paylaşım eline sağlık +rep.
ben çok resim eklemiştim çamurda ama şimdi ne yazıkki resimler gözükmüyor o resimler daha iyi anlatıyordu havucu

ramazanpullu link=topic=17426.msg156141#msg156141 date=1234907933' Alıntı:
ben çok resim eklemiştim çamurda ama şimdi ne yazıkki resimler gözükmüyor o resimler daha iyi anlatıyordu havucu

evet bazı resim ve videolar görme imkanım oldu ama tam olarak nasıldır bi fikrim yok..
ben seviyorum böyle çamurlu işleri, yanlış yerde doğmuşum aslında konya tarafında veya trakyada doğmam gerekiyomuş :D

valla yeri geliyor o ufacık dedigin arabaya 3 motor takınyon sen neden bahsediyon olayı yada olayları yaşamadıgın icin bilemezssin icinde olman lazım ben de öyle üşünüyodum kocaman motor nasılsa kalmazdiyodum ama kalıyomuşş yani pc başında konuşması kolayy holland kardeş eyercok merak ettiysen konya içeriçumra kaşın hanı gecince 20 ci km deyiz gelin görün kapımız acık öleden sonra gidecegizz yüklemeye

arkadaş orda çamurmu var ya sen bafrada çeltikte bi görseniz bu traktörler nasıldayanıyor ,çamur öyle biçamurki traktörün boyalarını söküyor inşallah sizinle ilerki günlrde paylaşıcam .ramazan kardeş tm120 3 remörkü peşpeşe götürür orda

okan6445 link=topic=17426.msg156190#msg156190 date=1234943769' Alıntı:
valla yeri geliyor o ufacık dedigin arabaya 3 motor takınyon sen neden bahsediyon olayı yada olayları yaşamadıgın icin bilemezssin icinde olman lazım ben de öyle üşünüyodum kocaman motor nasılsa kalmazdiyodum ama kalıyomuşş yani pc başında konuşması kolayy holland kardeş eyercok merak ettiysen konya içeriçumra kaşın hanı gecince 20 ci km deyiz gelin görün kapımız acık öleden sonra gidecegizz yüklemeye

eywallah kardeş, inşallah kısmet olur da gelir görürüm oraları..
..