Meslege gore aşk teklifleri‏

Meslege gore aşk teklifleri‏

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi kalbimi vurdu su toplattı hop hop hoplattı canım yanıyor ne olur dön

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz printerım ol yaz beni yarım yarım

Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi hormonsuz domates geldi kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn

Modcu: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm tam bizim mod ' a göre göre

Terzi : beli sıkıyorsa sevdanın don lastiği gibi süneyim sana paçalarını kısaltma sevdiğim selvi boylum al yazmalım benim

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı yarımlık notam bu porte var ya sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır aaagaha beni sinirlerim ayıklanır sesini duyunca ben seninim artık ister inegöl köfte yap beni ister cızbız

Minibüsçü:stepnemi kaybettim sen benden gittin gideli

Avukat:itiraz ediyorum sayın aşkım böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı

Manav:domates yanaklım patlıcan dudaklım enginar kılıklım 3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki

100 Numaralı Adam:küçük 500 büyük 1000000 yazdım 100 numaranın girişine bir günlük dışkı hasılatı kadar dağladı tutkun içimi

Milletvekili:bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık 15 sene sonra beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım

Doktor : öksür sevdiğim ciğer filmin pırıl pırıl gönlünce öksür sevdiğim hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri:Iyi aksamlar Evdeki telefondan bildiriyorum Dun aksam beynime ulasan sinyale gore
sana asigim ve seviyorum Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli gel de aşık olma

Benzinci:sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben petrol rafinerisine döndüm seni seveli bu süpermiş yaff bana göre

Bodyguard:seni çok pis döverim benim asabımı bozma seviyoz dedik ya şimdi kaybol

Lunaparkçı:gondoldan indim çarpışan otom arızalandı
sigaralara denk gelmiyor kasnaklar
dönme dolap ettin beni peşinde
yeter artık aşıkım