VALTRA A75 & NEWHOLLAND TN 75DA

VALTRA A75 & NEWHOLLAND TN 75DA

Bu iki motoru yakıt hariç her şekilde kıyasladım ... sanırım hangisini seçtiğimi siz biliyorsunuz... resimdeki VALTRA bize aittir ... TN75DA is çok yakın bir akrabamındır ....

fotoğrafların tamamı bana aittir...

[bag]
ook037Medium.jpg

ook038Medium.jpg

ook039Medium.jpg

ook040Medium.jpg

ook041Medium.jpg

ook042Medium.jpg

ook043Medium.jpg

ook044Medium.jpg

ook045Medium.jpg

ook046Medium.jpg

ook047Medium.jpg

ook048Medium.jpg

ook049Medium.jpg

ook050Medium.jpg
[/bag]

bunlarda kabin içinin fotoğraflarıdır...

IMG_0007Medium.jpg

kyyyy071Medium.jpg

bunlarda arka teşkilat

Resim050Medium.jpg

kyyyy079Medium.jpg

Ynt: VALTRA A75 & NEWHOLLAND TN 75DA

okay abi valtra gerçekten kendini belli etmiş kabin içi çok temiz tn gibi değil bu arka hidroliklerin kancalı olanlarından taktırsanız nasıl olur .

özgür135 link=topic=17511.msg156890#msg156890 date=1235130248' Alıntı:
okay abi valtra gerçekten kendini belli etmiş kabin içi çok temiz tn gibi değil bu arka hidroliklerin kancalı olanlarından taktırsanız nasıl olur .

walla kancalı hidrolikte özgür bilmemki nasıl olur aslında hiç düşünmedik ... acaba bir faydası falan olurmu ....

Güzel resimler Okay abi. Senin traktör Avrupa olduğu için ve TN ' ye göre kalıplı olduğu için bende olsam Valtra ' yı seçerdim. Ama Valtra yerli olsaydı sanmıyorum. Kancalı kol rahatlık bakımından iyi olur. Ama senin traktörde ne kadar rahatlık sağlar bilemiyorum. Büyük traktörlerde kolaylık sağlıyor. Ama senin traktöre bence gerekmez....

alipasalierkan link=topic=17511.msg157675#msg157675 date=1235250809' Alıntı:
Güzel resimler Okay abi. Senin traktör Avrupa olduğu için ve TN ' ye göre kalıplı olduğu için bende olsam Valtra ' yı seçerdim. Ama Valtra yerli olsaydı sanmıyorum. Kancalı kol rahatlık bakımından iyi olur. Ama senin traktörde ne kadar rahatlık sağlar bilemiyorum. Büyük traktörlerde kolaylık sağlıyor. Ama senin traktöre bence gerekmez....

bende kanca hakkında aynen senin gibi düşünüyorum ... ama belki daha şekil olabilir değil mi ? seninde değindiğin gibi bu fotoğraflarda pek belli değil ama YN ve A75 arasında gerçekten kalıp olarak çok fark var ... hatta bizim motor TD85 den bile daha kalıplı bence...