benim traktörüm bu ama şu huyunu sevmiyorum dedikleriniz şeyler

ben 1994 model 265 s marka traktörümün synhro12 değilde synchro16 olmasını isterdim 4ileri normal vites ve de 4ara vites bence çok daha verimli olurdu

Ynt: benim traktörüm bu ama şu huyunu sevmiyorum dedikleriniz şeyler

70-66da Takviye 4 seri 1den daha yüksek
bizim toprakta ağır olduğu için takviye 3de herg yapıyoruz... Takviye 4 hız olarak takviye 3le seri1in arasında olsaydı daha iyi olurdu...

285inde arka lastikler 1 numara daha küçük ve arkası daha ağır olsaydı iyi olurdu...

benim 265 4 ileri 2.vitesi ile 3 .vites hızları arasındaki fark çok... tırmık çekerken 2 yavaş geliyor 3 e takıyorum hızlı geliyor 2 ile 3 arasında bi aravites olsaydı 10 numara olurdu başka bi sorunum yok.

benim traktör 1988 model mf285 turbo intercoll taktırdım ileri geri levye olmasını isterdim üç takviye seçenegi olsa orj kabin olsa daha iyi olurdu..

babamın traktörü fendt 106s in diferansiyalının , ford 5000 gibi olmasını isterdim ...60 sene kullanırsın...saygılar...

Benim massey ferguson super 90 ın hiç bir yerinin değişmesini istemem ben aşırı derede memnunum. Adı gibi süper bir traktör.Modelini soracak olursanız 1965 model saygılar

benim traktörüm tümosan 60-60...boyu kısa olduğu için pehliwan çekide çabuk kafa kaldırıyo...benim sevmediğim tek yönü bu...ama onada ek ağırlıkla çare bulunuyo....